Jessica Parker Kennedy Kimdir, Biyografi, Yaşı

Jessica Parker Kennedy Biyografisi: Jessica Parker Kennedy, Smallville dizisindeki süper kötü Plastique rolüyle tanınan Kanadalı bir aktris. Kanada, Alberta’daki Calgary City’de doğdu. Jess şu anda Los Angeles’ta yaşıyor.

Çocukluğundan beri oyunculuğa tutkuluydu ve bir yetişkin olarak oyuncu olma hayalini gerçekleştirdi. Jessica, 2006 yılında Santa Baby adlı TV filmi ile oyunculuk çıkışını yaptı ve Lucy the Elf rolünü canlandırdı. İlk filmi 2010 yılında Candy rolünü oynadığı Karma Inc. oldu.

Instagram’da 575K’dan fazla takipçisi var. Instagram’ın yanı sıra Jessica Twitter’da da popüler. Twitter’da yaklaşık 70.5K takipçisi var.

 

Doğum Tarihi

3 Ekim 1984

 

Doğum Yeri

Kanada

 

Meslek

Aktris

 

Jessica Parker Kennedy Hakkında Bilgiler

 

  • Babası Siyah iken annesi Beyaz olduğu için Jessica karışık bir etnik kökene sahiptir.

 

  • Okulunda Jimnastikte gerçekten iyiydi. Ancak annesi, yaralanmasından korktuğu için yapmaya devam etmesini istedi.

 

  • Ama oyuncu olmak istediğinde annesi onu destekledi. Jess’in annesi onun en büyük rol modelidir.

 

  • İlk çıkışını 2006 yılında Santa Baby ile yaptı ve Lucy the Elf rolünü canlandırdı. 2009’da Santa Baby’nin devam filminde Lucy rolünü tekrar canlandırdı.

 

  • Jess, 2010 yılında Karma Inc. filmiyle ilk filmini yapmadan önce 6 TV dizisinde yer aldı.

 

  • Ayrıca 2010 drama dizisi Undercovers’da İngiliz Aktris Gugu Mbatha-Raw’ın küçük kız kardeşi olarak rol almak üzereydi, ancak daha sonra Mekia Cox ile değiştirildi.

 

  • Daha sonra CW’nin Arrowverse’inde görünmeye başladı ve ayrıca The Flash’ta da yer aldı. Jess, Nora West-Allen rolünü canlandırdı ve Grant Gustin’in canlandırdığı Barry Allen ve Candice Patton’ın gelecekten gelen kızının canlandırdığı Iris West olarak kendini beğendi.

 

  • Çevre ve Hayvan bakımına büyük ilgisi var.

 

  • Jess ayrıca okyanusu kurtarmak için çalışan Project Zero programının elçisidir.

 

Jessica Parker Kennedy’nin Ailesi

 

3 Ekim 1984’te Kanada, Alberta’daki Calgary City’de doğdu. Jessica şu anda evli değil. İnternet kaynaklarına göre Jessica şu anda İsrailli-Amerikalı bir aktör Ronen Rubinstein ile çıkıyor. Ayrıca 2015’te Black Sails’in başrol oyuncusu Luke Arnold ile çıktı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.