Jimmy Jones kimdir, nereli, Jimmy Jones kaç yaşında, Jimmy Jones boyu, kilosu kaç

Jimmy Jones Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Tiktok fenomeni Jimmy Jones kimdir, nereli, Jimmy Jones kaç yaşında, Jimmy Jones boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Jimmy Jones Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Jimmy Jones 31 Aralık 1988 tarihinde Kuzey Carolina’da doğdu. dünyaya geldi. Jimmy Jones’un TikTok’ta neredeyse 1 milyon takipçisi var. Sık sık milyonlarca takipçisi olan komedi skeçleri yayınlıyor.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Jimmy Jones Boyu Kaç?

Jimmy Jones 1.73 boyundadır.

visum china
visum china

Jimmy Jones Kaç Kilo?

Jimmy Jones 63 kilodur.

Jimmy Jones Kız arkadaşı:

Jimmy Jones bu anlarda bekardır.

Jimmy’nin etrafındaki drama, biyografisinin bir giyim işletmesi olduğunu iddia ettiği Instagram’da yaklaşık 70.000 takipçisi olan eski kız arkadaşı Brianna ile başlar. Brianna, Jimmy’nin TikTok videolarında yer alırdı, ancak ayrılmalarının bir sonucu olarak görünmeyi bıraktı. Yakın tarihli bir videoda Jimmy ilişkinin neden sona erdiğini açıkladı ve ayrıca bir ilişkisi olduğunu itiraf etti.

Videoda Jimmy, Brianna’nın çocuk istediğini ve istemediğini söyledi ve bu da aralarında sorunlara yol açtı. “Ben ve Brianna ayrıldık çünkü fikrim değişti ve çocuk sahibi olmak istemedim ve ne olursa olsun çocuk sahibi olmak istedi” dedi. “Bir hafta sonra, bir kızı öptüğüm konusunda yalan söylediğimi öğrendi. Öpüşmek, evet, aldattım. Ben bir dolandırıcıyım. Bir kızı öptüm ve onunla yatağa yattım. Geceyi geçirdim, başka bir şey değil.”

Jimmy Jones Tartışması

Jimmy’nin Brianna’yı aldattığını söylediği kadın ona saldırdığını iddia ediyor. Jimmy iddiaları yalanladı. Aynı videoda, “Artık insanlar her türlü başka şeyi yayıyorlar” dedi. “Şimdi size karşı çok açık ve net olmama izin verin. Hayatım boyunca kimseye saldırmadım, darp etmedim, taciz etmedim. Boş nokta, hikayenin sonu.”

Brianna’yı korumak için yorumları kapattığını da ekleyerek, “Ayrıldık çünkü bir ara verme kararının iki farklı tarafındaydık” dedi.

“Bir hata yaptım çocuklar. Bunun için özür dilerim, yapabileceğim başka bir şey yok. Bir kızı öptüm…ama öpücükten başka bir şey olmuyor. Ben bir dolandırıcıyım, hatalar yaptım. Bu kolyeyi her gün boynuma takıyorum çünkü günahkar diyor. Her gün bir günahkar olarak uyanıyorum ve daha iyi bir insan olmak için dua ediyorum”.

Videoya rağmen, Jimmy aleyhindeki iddialar internette yayılmaya devam etti ve bu yüzden Jimmy onlara tekrar hitap etmek için 1 Kasım’da Instagram Live’a gitti.

“Bu iş kontrolden çıktı,” dedi. “İnsanlar hakkında hiçbir şey bilmedikleri her türlü hikayeyi anlatıyorlar. O yüzden bu gece birkaç şeye değineceğim. Aslına bakarsan, bu gece her şeye değineceğim, sadece bir kez. İşte bu ve bundan sonra işim bitti”

Jimmy, iddiaları bir daha ele almayacağını söylese de, eğer gerçekler varsa daha ağır sonuçlarla karşılaşabilir. Diziyi izleyenler için, Jimmy ile suçlayanı arasında bundan sonra ne olacağı tam olarak belli değil.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir