Joseph Mawle kimdir, nereli, Joseph Mawle kaç yaşında, Joseph Mawle boyu, kilosu kaç?

Joseph Mawle Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Joseph Mawle kimdir, nereli, Joseph Mawle kaç yaşında, Joseph Mawle boyu, kilosu kaç? İşte Joseph Mawle hakkında detaylar.

Joseph Mawle Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Joseph Daniel Turner Mawle (21 Mart 1974 doğumlu) İngiliz aktör. Mawle, Game of Thrones’taki Benjen Stark, Ripper Street’teki Dedektif Jedediah Shine, Birdsong’daki Firebrace, The Passion’daki Jesus Christ ve Troy: Fall of a City’deki Odysseus rolleriyle tanınır. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Joseph Mawle Boyu Kaç?

Joseph Mawle 1.80 boyundadır.

Joseph Mawle Kaç Kilo?

Joseph Mawle 75 kilodur.

Joseph Mawle Burcu Nedir?

Joseph Mawle Koç burcudur.

Joseph Mawle hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.