Kaan Kısaparmak kimdir, nereli, Kaan Kısaparmak kaç yaşında?

Kaan Kısaparmak Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kanal D’nin sevilen müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’e katılan Kaan Kısaparmak, söylediği şarkılar ile gündem oldu. Peki Kaan Kısaparmak kimdir, nereli, Kaan Kısaparmak kaç yaşında? İşte Kaan Kısaparmak hakkında detaylar.

Kaan Kısaparmak Kimdir?

Türk halk müziği sanatçısı Fatih Kısaparmak ve eşi Şebnem Kısaparmak, çocukları olan Kaan Kısaparmak, ailesi ile sakin bir hayat sürüyor.

Kaan Kısaparmak Kaç Yaşında?

Kaan Kısaparmak 2005 yılında dünyaya gelmiştir.

visum china
visum china

Kaan Kısaparmak’ın Babası ve Annesi Kim?

Kaan Kısaparmak’ın babası Türk halk müziği sanatçısı Fatih Kısaparmak, annesi ise sunucu Şebnem Kısaparmak’tır.

Kaan Kısaparmak’ın Albümleri

Kaan, babasının izinden giderek, “Eğilmem” isimli albümünü çıkarmıştır. Ayrıca Kaan Kısaparmak’ın sesi ve bağlama çalışı sosyal medyada babası Fatih Kısaparmak’a benzetiliyor.

Kaan Kısaparmak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

KanalD’de “Şarkılar Bizi Söyler” programının “Türkü Gecesi” konseptli şarkıların söylendiği programda, Kaan Kısaparmak şarkıları ve bağlaması ile eşlik etti.

Programda herkesin diline dolanan “Bu Adam Benim Babam” isimli şarkıyı seslendirirken, oğlunun sürpriziyle herkes şoke olmuştu. Oğlunun kendisiyle düet yapması karşısında bir süre donup kalan Fatih Kısaparmak, bir süre sonra kendine geldi. Baba oğul alkışlarla birlikte şarkı söylemeye devam etti. Bu yaşananların ardından Fatih Kısaparmak’ın küçük oğlu Kaan Kısaparmak yeniden Kanal D’nin sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler’e katıldı.

Aşağıdak videonun tamamını izleyerek babası Fatih Kısaparmak’ın “Bu Adam Benim Babam” adlı umutlumaz eserini duygulanarak dinleyin ve özellikle 5. dakikanın ortalarında Kaan Kısaparmak’ın sahneye süpriz bir şekilde girişini mutlaka izleyin.

Fatih Kısaparmak için hazırladığımız sayfa da bu linkimizde.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.