Kaan Sevi Kimdir?

Kaan Sevi Kimdir?

İlk defa 2017 yılındaki Adı Efsane isimli dizide oynayarak oyunculuk yapmaya başlamış ve rol aldığı ilk dizisinde bir çok genç kızın ilgisini çekmiş oyuncu Kaan Sevi kimdir?, kaç yaşında, nereli, boyu ve hayatı.

Kaan Sevi Kimdir? Biyografisi

8 Nisan 1994 tarihinde İzmir’de doğan Kaan Sevi, 1.81 metre boyunda, 77 kilo ve Koç burcudur.İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Sinema ve Televizyon bölümünü bitirmiş olan oyuncu yaşamının büyük bölümünü ailesinin işlerinden dolayı Bodrum ve İzmir’de geçirmiştir.

4-5 yaşlarındayken Yelken sporunla ilgilenen isim, 8 yaşındayken ise Basketbol oynamaya başlamıştır.Toplam 12 yıl lisanslı şekilde basketbol oynayan oyuncu, ortaokul senelerinden itibaren ise oyuncu olmanın hayalini kurmuştur.

Oyunculuk yapmaya Adı Efsane dizisinin çekimlerine giderek başlayan isim çekimlerde seçilmiş ve dizinin oyuncuları arasına girmiştir.Bu dizi sonrası “İyi Oyun” isimli filmde rol alan oyuncu, gösterdiği performans ve tavırları ile oyunculukta farklı olduğunu kanıtlamıştır.

En beğendiği yerli oyuncu rahmetli Tuncel Kurtiz olan oyuncunun, en beğendiği yabancı oyuncu ise Anthony Hopkins’tir.

Boş zamanlarını genellikle spor yaparak değerlendiren oyuncu, ayrıca arkadaşlarınla da dışarı çıkarak sosyal aktivelerine devam ediyor.Kimdirkim.com Çok sakin bir yapısı bulunduğunu belirten oyuncu, sinirlendiğinde ise gözünün bir şey görmediğini söylüyor.

Kaan Sevi Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nedir?

2017 – Adı Efsane
2018 – Iyı Oyun (Film)
2019 – Nöbet 7/24

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın