Kaan Taşaner Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Kaan Taşaner Kimdir?

Dizilere her zaman çok yakışan bir oyuncu olan ve Diriliş Ertuğrul ile beraber çizgisini yükselten dizi oyuncusu Kaan Taşaner kimdir? biyografisi.

Kaan Taşaner Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kaan Taşaner, 23 Nisan 1979 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Önemli kişilerden biri olan sanatçı Sacide Taşaner’in çocuğudur.Antalyalı olan oyuncu Tiyatro yaşamına lise çağlarından itibaren merak salmış ve 17 yaşında bulunduğu sıralarda tiyatro kurslarına girerek bu sektörle ilgili ilk adımını atmıştır.

Eğitimle ilgili karar vermekte zorlanmayan oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi Konservatarı’nı 2000 senesinde bitirdi.Oyunculuk ile ilgili ilk sınavını rol almış olduğu tiyatro oyunu ile veren oyuncu sonrasında ise farklı tiyatro gösterileri ile iyice oyunculuğa alıştı.Tiyatrolarla iyice tecrübe kazanmasının ardından 2004 yılında ilk dizisinle beraber Tv ekranında oldu.Dizilerde oyunculuk yapmasına rağmen tiyatroyu hiç bir zaman kenarı itmedi ve ikisini beraber yaptı.

Televizyon hayatında başarılı işler çıkaran oyuncu 2010 yılında Vedat Türkali tarafından yönetmenliği yapılan Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide çok başarılı bir rol yeteneği sağlamış ardından 2 yıl sonra 2012 yılında “Kuzey Güney” adlı dizide Şeref Komiser rolünü oynamıştır.

visum china
visum china

Kaan Taşaner; 2012 senesinde dizilerle ilgili önemli bir internet sitesinin düzenlediği ödül yarışmasında En iyi erkek yardımcı oyuncu ödülünü alan kişi olmuştur.

Kaan Taşaner Oynadığı Diziler

2016 – Kaçın Kurasi (Can)
2014 – Diriliş Ertuğrul
2014 – Kayıp
2013 – Kuzey Güney
2012 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2008 – Kendi Okulumuza Doğru
2007 – Hakkını Helal Et
2005 – Beşinci Boyut – Galip
2004 – Büyük Buluşma

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir