Kader Karakaya Kimdir? Hayatı Biyografisi

Kader Karakaya Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Survivor 2019’un güzel yarışmacılarından biri olan ve Survivor için vermiş olduğu demeçteki iddialı açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Survivor Kader Karakaya kimdir? yanıtını konumuzu okuyarak bulabilirsiniz.

Kader Karakaya Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kader Karakaya, 1996 tarihinde Bursa’da hayata merhaba demiş olan bir isimdir.Üniversiteyide memleketi olan Bursa’da okumuş olan güzel isim, Uludağ Üniversitesi’nin Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur.Okulu bitirdikten sonra iş hayatına başlamış olan isim şu anda futbol hocalığı yapmaktadır.

Kader Karakaya’nın boyu 1.68 cm, kilosu 56 ve gözleri ise kahverengidir.

visum china
visum china

4 yaşındayken Jimnastik yapmaya başlamış olan [saritext]Kader Karakaya[/saritext], o yaşta babasının ölümü ile beraber çok kötü günler geçirmiş ve kendiside Kan Kanseri hastalığına yakalanmıştır.Arkadaşları ve ailesinin desteği ile beraber bu hastalığı yenmiş olan isim spora sımsıkı bağlanmış ve ortaokuldan itibaren Atletizm’e yazılmıştır.Atletizm’den sonra sporun birçok kategorisinde bulunmaya başlamış isim sporla iç içe yaşamaktadır.

Futbol hocalığı dışında çok sayıda spor dalı ile ilgili de bilgisi bulunan ünlü isim, Fitness, plates eğitimenliği ve aynı zamanda Tenis hocalığıda yapıyor.

Kendisinin hırslı, savaşçı ve azimli bir yapısının olduğunu söylemiş olan isim, Survivor için çok uygun bir aday olduğunu ve yarışmayı kazanmak için elinden geleni yapacağını söylemiştir.Bakalım güzel yarışmacı ve sporcu Survivor izleyicilerinin dikkatini çekebilecek mi? bunun cevabını izleyerek öğrenmiş olacağız.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.