Kadri Gürsel kimdir, nereli, Kadri Gürsel kaç yaşında, Kadri Gürsel evli mi, kiminle evli?

Kadri Gürsel Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Halk Tv’de Konuşmasak Olmaz programı ile ekranlara gelen Kadri Gürsel kimdir, nereli, Kadri Gürsel kaç yaşında, Kadri Gürsel evli mi, kiminle evli? İşte Kadri Gürsel hakkında detaylar.

Kadri Gürsel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kadri Gürsel 21 Ocak 1961 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kadri Gürsel Viyana merkezli Uluslararası Basın Enstitüsü’nin (IPI) Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Ulusal Komitesi Başkanı’dır. Nazire Kalkan Gürsel ile evlidir. Erdem adında bir oğlu vardır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Çalışma hayatına 1986 yılında Ankara’da haftalık Yeni Gündem haber dergisinde başladı. Yeni Gündem’in 1988’de yayın hayatına son vermesinin ardından 1993’e kadar, sırasıyla Cumhuriyet, Güneş ve Sabah gazeteleri ile Nokta dergisinde editörlük ve muhabirlik görevlerinde bulundu. 1993-1997 yılları arasında Agence France-Presse’in İstanbul muhabirliğini yaptıktan sonra Milliyet grubunun bünyesinde bir yıl süreyle çıkan haftalık Artı Haber dergisinin yazı işleri müdürlüğünü üstlendi.

1998 yılında katıldığı Milliyet gazetesinde bir yıl kadar yazı işleri editörlüğü yaptıktan sonra gazetenin dış haberler müdürlüğüne getirildi ve 2008 yılının sonuna kadar bu görevde bulundu. 2015 yılına kadar köşe yazarlığı yaptı. 13 Eylül 2015 tarihinde Diken gazetesine geçti. 2016-2018 yılları arasında Cumhuriyet gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Günümüzde Halk TV bünyesinde televizyon programları yapmakta ve internet sitesinde yazılar yazmaktadır.

Kadri Gürsel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.