Kahraman Tazeoğlu kimdir? nereli kaç yaşında?

Kahraman Tazeoğlu Kimdir?

Yazmış olduğu çeşitli kitaplarla isminden çok söz ettirmiş ünlü yazarlardan Kahraman Tazeoğlu hakkında merak ettiğiniz bilgileri bu biyografimizde bulabilirsiniz.

Kahraman Tazeoğlu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

10 Ağustos 1969 günü İstanbul’da hayata merhaba diyen Kahraman Tazeoğlu, yaşamını doğduğu tarihten itibaren İstanbul’da devam ettiren bir yazardır.1980’li yılların son günlerinde şiir yazmaya başlamış ve ardından da yazmış olduklarını kaleme almıştır.

İlk olarak çeşitli Radyolarda programcılık yapmaya başlamış olan isim, kısa zaman içinde haber spikerliği ve programlarda görev almaya başlamış ardından ise 2001 tarihinle birlikte ilk kitabını sevenleri ile buluşturan ünlü isim, ilk kitabına ise “Seni İçimden Terk Ediyorum” ismini vermiştir.

İlk olarak şiirlerle başlamış olduğu kariyerini roman, hikaye ve denemelerle sürdürmüştür.Bu zamana kadar yazmış olduğu kitaplarla çok sayıda ödül almış olan ismin kitapları çok sayıda yerde satılmaktadır.

Kahraman Tazeoğlu Eserleri

– Yaralı
– Araz
– Bambaşka
– Başka – Ayrılık Ayrı, Aşk Bitişik Yazılır
– Beni Susarken Bölme
– Bukre
– Eyvallah
– Kaptanın Aşk Defteri
– Kayıp Yüzyılın Prensesi
– Kayıp Yüzyılın Prensesi – Oylum
– Kıyısızlar
– Mavi Ev
– Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi
– Seni İçimden Terk Ediyorum
– Söz
– Susacak Var
– Vazgeçtim

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir