Serkan Kırıntılı Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Kaleci Serkan Kırıntılı Kimdir?

Başarılı Maçlar çıkartıp hem kalesini gole kapatıp, hemde takımın direncini arttıran Sporculardan biri olan Kaleci Serkan Kırıntılı kimdir? ayrıntılar.

Serkan Kırıntılı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü kaleci Serkan Kırıntılı, 15 Şubat 1985 tarihinde Adana’nın Karataş ilçesinde doğmuştur.Doğmuş olduğu yerde Futbol yaşantısına adım atan oyuncu ilk baş alt yapıya giriş yapmış ardındanda 17 yaşında Adanaspor takımının A takımında profesyonel futbolcu olmuştur.İlk kez kadroya girmesi Adanaspor’un Galatasaray ile oynadığı mücadele olmuştur.İlk sezon takımda forma giyme şansı bulamasada Ertesi yıl Adanaspor takımında toplam 26 defa kalede yer almış fakat Adanaspor’un küme düşmesine karşı koyamamıştır.

Serkan Kırıntılı 2006-2007 sezonunda Süper Lig’in önemli takımlarından biri olmuş Ankaragü takımına transferi gerçekleşmiş ve bu takımda toplam 5 yıl kadar forma giymiştir.Ankaragücüne ilk transfer olduğu sezon sadece 3 maçta forma giyme şansı bulmuştur.2007 sezonunla beraber Ankaragücü’nün birinci kalecisi olmuş ve oynamış olduğu 28 maçta 33 gol kalesinde görmüştür.Sezon bitiminin ardından ertesi yılada iddialı başladı ve yine birinci kaleci olarak görev aldı.Toplam 31 maç kalede kaldı.2008-2009 futbol yılındada yine kaleyi kendisi korudu ve toplam 34 maç içersinde 33 maç forma giydi.

2010-2011 Sezonunda Fenerbahçe takımına transferi gerçekleşti.Fenerbahçe’ye geldikten sonra Süper Lig maçlarının hiçbirinde forma giyemedi bazı maçlarda ise kadroya girdi ama üçüncü kaleci olarak bulundu.İlk defa Fenerbahçe’de forma giymesi Sivasspor müsabakasında gerçekleşmiştir.Bu Sivasspor ile Fenerbahçe arasında oynanan Sivas Kongresi anma özel maçıydı.Resmi olarak ilk defa Fenerbahçe ile sahaya çıkması Türkiye kupası maçında 5 yıl formasını giydiği Ankaragü takımına karşı olmuştur.2011-2012 sezonunda tahlilsiz bir sakatlık geçirdi ve o sezon rahatsızlığı nedeniyle forma şansı bulamadı.

2013-2014 sezonu başladıktan sonra 3. haftada Çaykur Rizespor takımına transferi gerçekleşti.Uzun zamandır forma şansı bulamamış Ünlü Kaleci Rizesporla beraber kendini gösterdi ve toplam 31 maç oynayıp kalesinde 40 gol gördü.

2014-2015 sezonunun ilk Yarısında tüm maçlarda Rizespor forması giymiş ve ilk yarıda 24 gol kalesinde görmüştür.

Serkan Kırıntılı kimdir nereli kaç yaşında hakkında tüm bilgileri sunduğumuz biyografi yazımızı bitiriyor ve başarılı Kaleciye oynadığı maçlarda başarılar diliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.