Rapçi Kamufle kimdir, nereli, Kamufle kaç yaşında, Kamufle gerçek adı nedir?

Rapçi Kamufle Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Ne?

Ünlü rapçi Kamufle hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Rapçi Kamufle kimdir, nereli, Kamufle kaç yaşında, Kamufle gerçek adı nedir? İşte Kamufle hakkında detaylar.

Kamufle Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Rapçi Kamufle’nin gerçek adı nedir? Kamufle olarak bilinen rapçinin gerçek adı Basri Fırat Bayraktar’dır. Kamufle 29 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hiphop kültürü ile küçük yaşlarda tanışmıştır. Kamufle uzun yıllar çeşitli basketbol ve futbol kulüplerinde profesyonel sporculuk yaptı. Dutoserebrum, S.O.N, Gravür, The Funk Poison, Olumsuzluklar, Hayale Daldım ve  19T adında albümleri vardır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2011 senesinde Show TV’de yayınlanan M.U.C.K. adlı televizyon dizisinde Selim karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerine adımını atan Kamufle, 2014 senesinin son günlerinde Toyota’nın “Gerçek Kahramanlar” projesinde hem oyunculuk hem de reklam şarkısının hazırlanmasında boy gösterdi.

Kamufle Albümleri

  • 2008 – Dutoserebrum
  • 2010 – S.O.N
  • 2011 – Gravür
  • 2012 – The Funk Poison
  • 2012 – Olumsuzluklar
  • 2015 – Hayale Daldım
  • 2020 – 19T

Kamufle hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.