Karsu kimdir? Karsu kaç yaşında? Karsu kaç doğumlu? Şarkıcı Karsu nereli? Karsu Hataylı mı? Karsu boyu kaç?

Karsu Kimdir, Karsu Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Karsu kimdir? Karsu kaç yaşında? Karsu kaç doğumlu? Şarkıcı Karsu nereli? Karsu Hataylı mı? Karsu boyu kaç? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Karsu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Karsu Dönmez 19 Nisan 1990 tarihinde Hollanda’nın Amsterdam şehrinde dünyaya gelmiştir. Ailesi Hatay’ın Karsu köyünde göç etmiştir. Annesi Birgül Dönmez, babası ise Alpaslan Dönmez’dir. Sekiz yaşındayken televizyonda gördüğü piyanodan etkilenerek piyano çalmaya karar vermiştir. Ailesi önce ona bir piyano kiraladı. Çok sevdiğini görünce de biriktirdikleri parayla ona bir piyano satın alındı. Karsu, Hollanda’daki Amerikan Büyükelçiliği’nin verdiği bir burs ile Amerika’ya gitti ve Rhode Island Üniversitesi’nde şan eğitimi aldı.
Karsu ilk olarak babasının sahibi olduğunda restoranda müşterilere piyano çalmaya başladı. Bu sayede çevrede çok ilgi toplamıştır. Karsu, Türkiye’deki çalışmalarına 2011 sonbaharında, plak şirketi, etkinlik ve menajerlik ajansı olan “Y Kültür Sanat” ile anlaşarak odaklandı. “Y Kültür Sanat” etiketiyle ilk stüdyo albümü Confession’ı (2012) ve Colors’ı (2015) Türkiye’de çıkardı. Bu iki albümde yer alan şarkıların neredeyse tamamının söz ve müziğini Karsu üstlendi.

Karsu Evli mi?

Karsu bekardır.

Karsu Boyu Kaç?

Karsu 1.65 boyundadır.

Karsu Hangi Burç?

Karsu Koç burcudur.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir