Kayla McBride kimdir, nereli, Kayla McBride kaç yaşında, Kayla McBride kariyeri ve oynadığı takımlar, Kayla McBride boyu, kilosu kaç?

Kayla McBride Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri, Boyu Kaç?

Fenerbahçe Kadın Basketbol oyuncusu Kayla McBride hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Kayla McBride kimdir, nereli, Kayla McBride kaç yaşında, Kayla McBride kariyeri ve oynadığı takımlar, Kayla McBride boyu, kilosu kaç? İşte Kayla McBride hakkında detaylar.

Kayla McBride Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kayla Renae McBride 25 Haziran 1992 tarihinde Erie, Pensilvanya’da dünyaya gelmiştir. Villa Maria Akademisi’nde gösterdiği başarılı performansın ardından Notre Dame Üniversitesi’ne geçti. 2013-14 sezonunda Notre Dame Üniversitesi’nin takım kaptanlığını yaptı. Notre Dame ile ACC Normal Sezon Şampiyonluğu ve ACC Turnuvası Şampiyonluğunu kazandı. Amerika U18 Milli Takımı ile 2010 FIBA Amerika Şampiyonası’nda altın madalya kazandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

WNBA’de sırasıyla San Antonio Stars ve Las Vegas Aces formaları giydi. Avrupa kariyerine 2014-15 sezonunda Macaristan Ligi ekiplerinden Sopron Basket ile başlayan McBride, sırasıyla Sopron Basket, Nadezhda, Yakın Doğu Üniversitesi, UMMC Ekaterinburg formaları giydi. 2020-21 sezonunun başında Fenerbahçe Öznur Kablo forması giymeye başladı.

Kayla McBride Boyu Kaç?

Kayla McBride 1.80 boyundadır.

Kayla McBride Kaç Kilo?

Kayla McBride 79 kilodur.

Kayla McBride hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.