Kayra Zabcı Kimdir?

Kayra Zabcı Kimdir?

Çok genç yaşta olmasına rağmen oyunculuk performansı ile isminden söz ettirmeye başarmış olan genç oyuncu Kayra Zabcı kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? tüm cevapları makalemizde sizlerle.

Kayra Zabcı Biyografisi

21 Ağustos 2001 tarihinde Malatya’da hayata gözlerini açan Kayra Zabcı, 1.64 metre boyunda, 48 kilo ve Aslan burcudur.Bu zamana kadar çeşitli dizilerle birlikte filmlerde izlemiş olduğumuz genç oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir.

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce Best Model Çocuk Türkiye yarışmasına katılmış olan isim iki defa birincilik almıştır.kimdirkim.com ilk deneyimini 2014 tarihinde “Aşktan Kaçılmaz” isimli filmle birlikte yaşayan genç oyuncu, ardından ise “Muhteşem Yüzyıl” ve “Hayat Yolunda” isimli dizilerde rol almıştır.

2019 tarihinde “Gülperi” ve “Doğduğun Ev Kaderindir” isimli dizilerde rol almış olan ünlü oyuncu, kariyerinde şimdiden ün yapmış bir oyuncudur.

Kayra Zabcı Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Doğduğun Ev Kaderindir
2019 – Gülperi
2018 – Vatanım Sensin
2017 – İkisini de Sevdim
2015 – Küçük Ağa
2014 – Hayat Yolunda
2014 – Muhteşem Yüzyıl
2014 – Aşktan Kaçılmaz (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın