Kelli Erdmann kimdir, nereli, Kelli Erdmann kaç yaşında, Kelli Erdmann boyu, kilosu kaç

Kelli Erdmann Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Kaç?

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Kelli Erdmann kimdir, nereli, Kelli Erdmann kaç yaşında, Kelli Erdmann boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kelli Erdmann Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kelli Erdmann’ın doğum tarihi 8 Nisan 1992’dir. Kelli Erdmann’ın doğum yeri Amerika Washington’dur. Kelli Erdmann Amerikalı bir oyuncu, dansçı ve sosyal medya fenomenidir. Beş yaşında dans etmeye başladı ve Marysville’deki Pilchuck Dance Academy , Edmonds’daki Olympic Ballet ve Shoreline’daki Westlake Dance Center gibi dans akademilerinde eğitim aldı. 2010 yılında liseden mezun olduktan sonra Los Angeles’a taşındı ve Edge Performing Center’ın bale, caz , hip-hop , tap ve diğer dans türlerinde ustalaştığı burs programına kaydoldu.

Kelli’nin televizyon ile ilk buluşması, 2012’de Amerikan sitcom Victorious’un bir bölümünde şarkıcı olarak küçük bir rol aldığında oldu. Daha sonra Mobbed , Bunheads , Mighty Med vb. şovların bölümlerinde dansçı olarak küçük roller aldı. NBC’nin Broadway müzikali “Hairspray” ile ün kazandı ve dans hareketleriyle seyirciler ve eleştirmenler tarafından alkışlandı.

Bunun yanı sıra Kelli, dans ve dudak senkronizasyonu videoları sayesinde çeşitli sosyal medya platformlarında milyonlarca takipçi topladı. Şimdiye kadar Instagram ve TikTok’ta 1 milyondan fazla takipçi topladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

@happykelli

What are you happy about today?🕴#levitating #happykelli #colors Dc: @↯

♬ Levitating – Dua Lipa

Kelli Erdmann Boyu Kaç?

Kelli Erdmann 1.70 boyundadır.

Kelli Erdmann Kaç Kilo?

Kelli Erdmann 54 kilodur.

Kelli Erdmann Hangi Burç?

Kelli Erdmann Koç burcudur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir