Kenan Acar Kimdir?

Kenan Acar Kimdir?

Meryem dizisinde gerçekleştirmiş olduğu performansla izleyiciden tam not almış ve kariyerini oynamış olduğu yeni yapımlarla sürdüren oyuncu Kenan Acar kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? detayları ve daha çok sayıda bilgi.

Kenan Acar Kimdir? Hayatı

Kenan Acar, İzmirli olan 06.03.1990 günü doğan bir isimdir.1.91 metre boyunda, 82 kilo ve Balık burcudur.İstanbul’da okumuş olan oyuncu, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin İşletme Bölümünü bitirmiştir.Ailesinin tek çocuğudur.

Üniversite eğitimi gördüğü zamanlardan itibaren oyunculuk dersleri almaya başlamış olan isim ilk oyunculuğuna 19 yaşında rol aldığı Ölüm Süvarileri filmi ile başlamıştır.Bu film sonrası yaklaşık oyunculuğa 6 yıl ara veren isim 2015’de tekrar oyunculuğa dönerek Gamsız Hayat dizisinde rol almıştır.

2017’de rol aldığı Meryem dizisinde izleyiciden gelen güzel tepkilerle çıkış yakalamış oyuncu halen yeni dizilerin ekran yüzü olmaya devam etmektedir.

İyi bir sporcu olan isim, oyunculuk alanı dışında uzunca süre profesyonel şekilde basketbol ile ilgilenmiş fakat sakatlanmasıyla birlikte basketbolu bırakmıştır.Bir şeyler öğrenmeye bayılan oyuncu büyük hedefler peşinde.

Kenan Acar Oynadığı Dizi ile Filmler

2018 – Elımı Birakma
2017 – Papatya (Film)
2017 – Meryem
2016 – Benim Adım Feridun (Film)
2016 – Cesur Yürek
2015 – Medcezır
2015 – Gamsiz Hayat
2009 – Ölüm Suvarileri (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın