Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yaşına göre son derece Olgun görünüşü, yakışıklılığınla beraraber oldukça fazla bayan hayranı bulunan dizi ve film oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu kimdir nereli kaç yaşında? detaylara bakalım.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? Biyografisi

Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 yılında Ankara Bala’da doğmuştur.Babasının adı Mustafa Annesinin ismi Yıldızdır.İki tane kardeşi vardır.Kardeşlerinden erkek olanın ismi Derviş, kız olanın ismi ise Yasemindir.İlkokula doğduğu yerde başlayıp bitirip ardındanda Ankara Şehir merkezine taşınmıştır.Burada teyzesinin yanında kalıp liseyi bitirmiştir.

Kenan İmirzalıoğlu lise bittikten sonra Üniversite sınavına girdi fakat sınavı kazanmayıp ailesinin yanına dönüş yaptı.Ardından sınava hazırlanıp diğer sınavı kazandı ve Yıldız Teknik Üniversitesi bölümünde okumaya başladı.Üniversite okurken arkadaşlarının baskısı sonucu modellik yarışmasına katıldı ve buradan başarılı bir derece aldı.1995 tarihinde Türkiye adına en iyi Model seçilmiştir.Best Model Of The World isimli yarışmayla beraber bu yarışmayı kazanmış ilk Türk erkek olmuştur.

Televizyon dünyasınla tanışması aslında Osman Sınav sayesinde olmuştur.Deli Yüreğin seçmelerine katılmış ve Osman Sınav’ın onu desteklemesinle beraber Deli Yürek dizisi seçmelerini kazandı ve 1999-2002 tarihinde ekranlarda gösterilen rekor reytingler alan dizide başrol oynamıştır.Bu dizide Yusuf Miroğlu karakterini canlandırmıştır.Bu dizinin bitmesinden sonra dizinin devamı niteliğinde olan Deli Yürek Bumerang Cehennemi isimli Film’de oynamıştır.

Deli Yürek dizisi bitiminden sonra dil konusunda eğitimini almak amacıyla Yurtdışına gitti.Yurtdışından döndükten sonra çok fazla dizilerden ve filmlerden teklifler almıştır.Bu teklifler arasında Alacakaranlık isimli diziyi seçmiş ve bu dizide rol almıştır.Bu dizide Ferit Çağlayan karakterini canlandırmıştır.Bu dizi sonrası Acı Hayat, Ezel gibi dizilerde rol almıştır.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir Nereli?
Kenan İmirzalıoğlu Kimdir Nereli?

2001 tarihinde çekimi biten Bumerang Cehennemi sonrası bir süre kadar sinemaya ara vermiştir.Sinema ile tekrar buluşması 2004 tarihinde olmuştur.2007 tarihinde yine filmde oynamış ve Kabadayı isimli filmde Şener Şen ile başrolü oynamanın mutluluğunu yaşamıştır.

2012 tarihinde başlamış Karadayı isimli dizide Bergüzar Korel ile başrollerde oynamıştır.

Kenan İmirzalıoğlu Oynadığı dizi ve filmler :

1998-2002 “Deli Yürek” (Yusuf Miroğlu)
2001 “Deli Yürek: Bumerang Cehennemi “(Yusuf Miroğlu)
2003-2005 “Alacakaranlık ” (Ferit Çağlayan)
2004 “Yazı Tura” (Cevher)
2005-2007 “Acı Hayat” (Mehmet Kosovalı)
2006 “Son Osmanlı Yandım Ali ” (Ali)
2007 “Kabadayı” (Devran)
2009 “Ejder Kapanı” (Akrep Celal)
2009-2011 “Ezel” (Ezel Bayraktar)
2012 – Uzun Hikaye
2012 – Karadayı
2017 – Cingöz Recai

Kenan İmirzalıoğlu biyografisinden bahsettiğimiz konumuzu burada bitiriyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir Yorum

  1. Adamda boy, pos, tip, karizma ne dersen var arkadas. Tam Türk Erkegi. Kameranin karsisina da ekranin cercevesine de yakisiyor. Yandim Ali, Son Osmanli filmlerini cok begeniyorum. Fatih dizisini de dört dözle bekliyorum. Basarilarinin devamini dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.