Kendall Jenner kimdir, nereli, Kendall Jenner'in hayatı, biyografisi, Kendall Jenner kaç yaşında, Kendall Jenner boyu, kilosu kaç?

Kendall Jenner Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Kendall Jenner hakkında merak edilenleri hazırladığımız içerikte bulabilirsiniz. Peki Kendall Jenner kimdir, nereli, Kendall Jenner’in hayatı, biyografisi, Kendall Jenner kaç yaşında, Kendall Jenner boyu, kilosu kaç? İşte Kendall Jenner hakkında detaylar.

Kendall Jenner Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kendall Jenner 3 Kasım 1995 tarihinde Los Angeles’ta dünyaya gelmiştir. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kylie Jenner ile kardeştir. Kendall 13 yaşında moda dünyasına katıldı. 14 yaşında Wilhelmina Models modellik ajansı ile anlaşarak modellik kariyerine başladı. Jenner, Forbes en çok kazanan modeller listesinde 2018’in en zengin modeli seçildi.

OK!, Teen Vogue, Seventeen dergileri için çekim yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kylie ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir. 2011 yılında Kendall, Miss Vogue kapağını süsleyen ikinci model oldu. 2012 yılında ise Teen Vogue dergisine kapak olmuştur. Kendall ve kız kardeşi Kylie, moda tasarımı dünyasına atıldılar, Kendall & Kylie adında bir giyim markası yarattılar.

Kendall Jenner kimdir, nereli, Kendall Jenner'in hayatı, biyografisi, Kendall Jenner kaç yaşında, Kendall Jenner boyu, kilosu kaç?

visum china
visum china

Ardından, Steve Madden — Madden Girl markası için aksesuar ve ayakkabı tasarladılar. 2014 yılının baharında Kendall, New York Moda Haftası’nda Marc Jacobs, Donna Karan, Diane von Fürstenberg, Tommy Hilfiger, Paris’de; Sonia Rykiel, Balmain, Givenchy, Chanel, Milano’da; Fendi, Ports 1961, Bottega Veneta, Pucci, Dolce & Gabbana markalarının defilelerinde yer aldı.

2015 yılında Harper’s Bazaar, GQ ve Marie Claire Endonezya dergilerinin kapağında yer alan Kendall, Calvin Klein markasının yeni yüzü seçildi. Haziran ayında Türkiye’ye gelen Kendall, Antalya’da Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıktı.

Kendall Jenner Boyu Kaç?

Kendall Jenner 1.78 boyundadır.

Kendall Jenner Kaç Kilo?

Kendall Jenner 59 kilodur.

Kendall Jenner Burcu Nedir?

Kendall Jenner Akrep burcudur.

Kendall Jenner hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir