Kerem Bursin Kimdir Biyografisi Boyu Kaç Yaşında?

Kerem Bursin Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Güler yüzünle beraber her zaman sempatik tavırlar içersinde olan kızların çok beğendiği erkeklerden olan Kerem Bursin kimdir kaç yaşında nerelidir? hayatı.

Kerem Bursin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Kerem Bursin İstanbullu olan buna rağmen uzunca zaman yurtdışında yaşamış bir kişidir.Oyuncu ve mankenin doğum tarihi tam olarak 4 Haziran 1987’dir.Aslında soyadı Bursin değil Bürsindir fakat Amerika’da ü yerine u olduğu için bu sebeple soyadı bu şekildedir.2 kardeştirler bir tane ablası bulunmaktadır.Boyu 1.79 cm’dir.

2000 tarihinde Babasının işi nedeni ile İskoçya’ya gitmiş sonrasında ise Amerika’ya yerleşmiştir.2002 senesinde Amerika’ya yerleşmesinden sonra Lise okumaya başladı.Lisedeyken arkadaşlarınla beraber rock müzik grubu oluşturdu ve yaşadığı yer olan Amerika Teksas’da konserlere gitti.

Kerem Bursin Liseyi tamamlamasından sonra Teksas’tan Üniversite okumak amacı ile Bostan’a geçti.Amerika’da oyunculuk kursuna yazıldı.Üniversiteyi bitirmesinin ardından Los Angeles’a yerleşti ve burada oyunculuk yaparak Amerika’da kendini gösterdi.Fırsat bulduğu vakitlerde özellikle yaz ayında Türkiye’de bulunan anneannesinin yanına gitti.

2 sene kadar oyunculuk kursu almasının ardından Akrabalarından birinin düğünü sebebi ile İstanbul’a gitmiş ve bu sırada Gaye Sökmen ile tanışmıştır.Tanışmasından sonra Gaye Sökmen Ajansla anlaşmış ve ardından sadece Amerika’da değil Ülkemizde’de de rol almaya başlamıştır.

kerem-bursin-1

Amerika’da kaldığı zamanlarda Lise’de tiyatro oynamaya başlamış ve o sıralarda lisedeki en iyi oyuncu seçilmiştir.2013 tarihinde Line reklamında oynamıştır.2015 tarihinde Mavi Jeans’ta erkek oyuncu olmuştur.

Oynadığı Diziler ile Sinemalar

2013 – Gunesi Beklerken
2014 – Unutursam Fisilda (Sinema)
2014 – Seref Meselesi
2016 – Bu Sehir Arkandan Gelecek
2018 – Can Feda (Sinema)
2018 – Yaşayamayanlar

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir Yorum

  1. Ya sen çok tatlısın Kerem seni seviyorum.Yeni dizinide izliyorum güzel bir diziye benziyor öptüm byy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir