Keremcem Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Keremcem Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bu yazımızda, sizin için Keremcem biyografisinin sorusunun cevaplarını söyleyeceğiz.Gerek eğitimi, gerek yaptığı işler, gerek sanat yaşamı ve gerek ise özel hayatından detayları derleyeceğiz.İşte Keremcem kimdir kaç yaşında boyu kaç? sorusuna hem şarkıcılık, hem de oyunculuk kariyerini hesaplayarak oluşturduğumuz cevaplar.

Keremcem Kimdir? Hayatı ve Kariyeri

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Keremcem’in doğum tarihi, 28 Aralık 1977’dir. Milas’ta doğan ünlü şarkıcı, ilköğretimini de burada sürdürdü. Milas’ta ilkokul eğitim hayatına başlayan Keremcem, Özel Fatih Koleji’nde orta öğrenimine devam etti. 1995 senesinde liseden mezun olan ünlü şarkıcı, sanatsal eğilimi olan müziğe o yıllarda yönelerek, çeşitli çalışmalar yapmaya başlamıştı bile. Ardından Ege Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümüne kaydoldu ve bu sayede daha çok kişi ile tanışarak çevresini geliştirmeye başladı.Boyu 1.83 cm’dir.

2003 senesinde Ege üniversitesinden mezun olduktan sonra Keremcem sanatsal yaşantısı ağır bastı ve ardından sesi ile gündeme gelmek için gitarı ile amatör besteler yapmaya başladı. Tamamen kendi sözleri ve bestesi ile ilk albümünü hazırladı ve “Elimde Değil” ismi ile 1996 yılında Ankara’da şarkıyı çıkardı. Üniversite yıllarında tanışmış olduğu arkadaşları ile çalışmalarına tüm hızı ile devam eden Keremcem, detaylı ve estetik bir algı ile sanatsal yaşantısını sürdürmeye başladı ve ihtiyacı olan şeyin sadece müzik olduğuna karar verdi.

Keremcem, 2001 senesinde Yonca Evcimik’in teşviki ile İstanbul’a gitti ve bu sayede daha geniş kitlelere hitap etmek için çalışmalarını sürdürmeye başladı. Ardından 2004 yılında çıkardığı albümü “Eylül” ile adından sıkça söz ettirmeye başlamıştı. İrem Records desteği ve katkısı ile çıkarılan bu albüm, oldukça önemli kitlelere ulaştı diyebiliriz.kimdirkim.com Ardından Nerelere Gideyim, Pardesü, Ağlayalım Beraber, Aşk Oyunu gibi şarkılarının dahil olduğu albüm ile Keremcem pek çok ödül aldı. Bu ödülleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Popsav ödülü
Altın Kelebek ödülü
En iyi çıkış yapan erkek sanatçı ödülü

Bu ödüller ile gündemde daha çok yer edinmeye başlayan Keremcem, ardından TRT üzerinde yayımlanan bir filmde oyuncu olarak yer almaya başladı. Kerem İle Aslı filminde Kerem karakteri ile ön plana çıkan Keremcem, ardından daha büyük kitlelere ulaşmak adına dizilerde yer almaya başladı.

Keremcem Oynadığı Diziler ve Filmler

2019 – Kimse Bilmez (Ali)
2017 – İki Yalancı (Serkan)
2016 – Küçük Ortak
2014 – İksir:Dedemin Sırrı (Film)
2014 – Olur Olur (Film)
2014 – O Hayat Benim (Ateş)
2012 – Merhaba Hayat
2011 – Tövbeler Tövbesi (Oktay)
2010 – Keskin Bıçak (Eren)
2007 – İki Yabancı
2006 – Avrupa Yakası (Kerem)
2005 – Aşk Oyuncu
2005 – Kerem ile Aslı (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂
Etiketler:

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın