Kerimcan Durmaz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Kerimcan Durmaz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Son zamanların en fazla gündem olmayı başaran kişilerinden olan, çok sayıda bayan hayranı bulunan katılmış olduğu eğlence merkezlerinde büyük bir kitlenin onu izlediği görülen Kerimcan Durmaz kimdir kaç yaşında nereli? arama motorlarında bile son zamanlarda en çok aranan bu ünlü ismin biyografisini sizlerle paylaşıyoruz.

Kerimcan Durmaz Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Kerimcan Durmaz, Özellikle sosyal medyada yoğun bir biçimde takip edilen bir kişidir.1994’lü olan isim Balıkesirlidir.Kendisinle beraber evin 3 çocuğundan biridir.Uzmanlık alanı Makyaj üzerinedir.Bu yüzdende profesyonel bir şekilde makyaj uzmanlığı yapmıştır.

Makyaj Uzmanı olmadan önce bir takım makyaj ile ilgili çalışmalar yapmıştır.Youtube’den bununla ilgili sayfa açmış önce yapmış olduğu makyajları bu platformda paylaşmıştır.Ardından bu konuda çok güzel bir şekilde eleştiriler gelince ünü iyice yayılmaya başlamış ve Azerbaycan’dan bu konuda iş teklifi almıştır.Bakü’de bulunduğu sıralarda Periscope’ye kayıt olmuş ve daha fazla kişi tarafından sosyal medya hesapları takip edilmiştir.

Azerbaycan’da çok fazla durmamış ardından tekrar Türkiye’ye dönüp bir takım partilerde yer almıştır.Gece kulübünde bulunduğu sırada orada bulunan bir İşadamı ona Dj’lik teklifi sunmuştur.Bu teklifi kabül eden Kerimcan Durmaz yoluna Dj olarak devam etmiştir.

kerimcan-durmaz-biyografi

Türkiye’de adı çok duyulmuş tanınmış gece kulüplerinde Djl’ik yapmaya devam eden ünlü isim ayrıca sosyal medyanın bir cok hesabını kullanmaktadır.Bu alanlarda büyük sayılarda takipçileri mevcuttur.Instagram hesabının takipci sayısı 2,5 milyondan fazladır.

Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven isim akrep burcuna sahip ve çok kıskançtır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir