Khaby Lame kimdir, nereli, Khaby Lame kaç yaşında, Khaby Lame boyu, kilosu kaç, Khaby Lame evli mi, kız arkadaşı kim

Khaby Lame Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Sevgilisi Var mı?

Tiktok fenomeni Khaby Lame kimdir, nereli, Khaby Lame kaç yaşında, Khaby Lame boyu, kilosu kaç, Khaby Lame evli mi, kız arkadaşı kim gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Khaby Lame Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Khaby Lame 9 Mart 2000 tarihinde Senegal’de dünyaya gelmiştir. Khaby Lame İtalyan ve Senegal vatandaşıdır. Ünlü bir Tiktok yıldızıdır ve komedi skeçleriyle tanındı. İtalya’da yaşamaktadır. Fenomen olmadan önce CNC makine operatörü olarak çalıştı. Dünya çapında en çok takip edilen kişilerden biridir. Tiktok’ta 119 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

TikTok’a röportaj veren Lame, 15 Mart 2020’de Kovid-19 nedeniyle çalıştığı fabrikada işten çıkarıldığını ve TikTok macerasının o zaman başladığını söyledi. Lame, çocukluğundan bu yana insanları güldürmeyi sevdiğini ve işsiz kaldığı dönemde de odasında TikTok videoları çekmeye karar verdiğini dile getirdi.

Khaby Lame Boyu Kaç?

Khaby Lame 1.85 boyundadır.

Khaby Lame Kaç Kilo?

Khaby Lame 68 kilodur.

Khaby Lame Evli mi?

Khaby Lame bekardır.

Khaby Lame Sevgilisi Var mı?

Zaira Nucci ile ilişkisi vardır.

Khaby Lame Hangi Burç?

Khaby Lame Balık burcudur.

Khaby Lame Sosyal medya Hesapları

tiktok.com/@khaby.lame

instagram.com/khaby00

@khaby.lame

Usually I always win but this time……I v waited a year for a worthy opponent😎You r King #zlatanibrahimovic @Netflix #squidgame #leanfromkhaby

♬ suono originale – Khabane lame

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir