Şarkıcı Kim Petras kimdir, Kim Petras nereli, Kim Petras'ın hayatı, biyografisi, Kim Petras kaç yaşında, Kim Petras boyu, kilosu kaç?

Kim Petras Kimdir? Kim Petras Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Şarkıcı Kim Petras kimdir, Kim Petras nereli, Kim Petras’ın hayatı, biyografisi, Kim Petras kaç yaşında, Kim Petras boyu, kilosu kaç? İşte Kim Petras hakkında detaylar.

Kim Petras Kimdir?

Kim Petras 27 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Los Angeles, Kaliforniya’da yaşayan Alman şarkıcı ve söz yazarıdır. 2016 ve 2020 yılları arasında, 2021 yılında Amigo ve Republic Records ile sözleşme imzalamadan önce, kendi markası BunHead Records altında bağımsız bir sanatçı olarak müzik yayınladı.

Petras müzik kaydetmeye genç yaşta başladı. Tam uzunlukta bir proje yayınlamadan önce, 2017’den 2019’a kadar “I Don’t Want It at All”, “Heart to Break” ve “1, 2, 3 Dayz Up” dahil olmak üzere çeşitli single’ları bağımsız olarak yayınladı ve bu single serisini “Era 1” olarak adlandırdı. Bu single’ların birçoğu Billboard’un Dance/Electronic Songs listesinde yer aldı. Petras, 2019’da Clarity ve Turn Off the Light adlı ilk iki uzun metrajlı projesini bağımsız olarak yayınladı.

visum china
visum china

Petras 2021’de Republic Records ile anlaştı ve ertesi yıl Republic ile ilk projesi olan Slut Pop EP’sini yayımladı. Petras’ın 2022’de Sam Smith ile ortak çalışması “Unholy”, UK Singles Chart ve Billboard Hot 100 dahil olmak üzere uluslararası listelerde zirveye yerleşti.

Kim Petras Boyu Kaç?

Kim Petras 1.68 metre boyundadır.

Kim Petras Kaç Kilo?

Kim Petras 55 kilo ağırlığındadır.

Kim Petras Burcu Nedir?

Kim Petras başak burcudur.

Kim Petras hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.