Kıraç Kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir?

Kıraç Kimdir?

Rock müzik dinleyicilerinin çok sevdiği ve albümlerinede yoğun ilgi göstererek çoğu albümünü tükettiği başarılı şarkıcı Kıraç kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir? açmış olduğumuz bu yazı ile birlikte sevilen şarkıcıyı çok daha iyi tanıyabilirsiniz.

Kıraç Kimdir? Biyografisi ve Kariyeri

17 Haziran 1972 doğum tarihine sahip olan Kıraç, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde hayata gözlerini açmıştır.10 yaşındayken babasının işinden ötürü İstanbul’da yaşamaya başlamış olan isim eğitiminin kalan bölümünü İstanbul’da okumuş ve okul yıllarından itibaren müziğe yönelmiştir.

Kıraç’ın boyu 1.85 cm, kilosu ise 79’dur.Burcu ise İkizler’dir.

Müzik konusunda özellikle babasından destek görmeye başlayan Kıraç, babasınında bağlama çalmasından ötürü kısa sürede müziği daha da çok sevmiş ve yeteneklerini ön plana çıkartmaya başlamıştır.Babasının ardından Müzik Öğretmenide kendisine destek vermiş ve ona Gitar hediye etmiştir.

visum china
visum china

Liseyi tamamlamasının ardından, Üniversite sınavına katılmış olan Kıraç, Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümününde eğitim görmeye başladı.Üniversite zamanlarında başta Kadıköy ve Taksim olmak üzere çok sayıda yerde sahneye çıktı ve şarkılar söyledi.1996 tarihinde albüm çalışmarına başlayan isim 1998 yılında albüm çalışmalarını tamamlayarak ilk albümü olan “Deli Düş” isimli albümü çıkarttı.

İlk albümü ile Rock Müzik dinlemeyi seven insanların gönlüne giren Kıraç, ardından ikinci albüm çalışmaları için kolları sıvadı ve ikinci albümünü olan “Bir Garip Aşk Bestesi” isimli albümü ilk albümde olduğu gibi Tmc Müzik etiketiyle çıkarttı.

2001’yılında “Zaman” ismini verdiği üçüncü albümünü çıkartan Kıraç, 2004 tarihinde ise yine çok beğenilen “Kayıp Şehir” isimli bir albüm çıkarttı.kimdirkim.com Son olarak “Beni Ben Yapan Şarkılar” isimli albüm çıkartan ünlü isim, yine bu albümü de Tmc Müzik firmasından çıkartmıştır.

Kıraç Albümleri

1998 – Deli Düş
2000 – Bir Garip Ask Bestesi
2001 – Zaman
2004 – Kayıp Şehir
2007 – Benim Yolum
2009 – Garbiyeli
2009 – Yolcu
2011 – Derindekiler
2014 – Çık Hayatımdan
2019 – Beni Ben Yapan Şarkılar

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir