Köksal Engür kimdir, nereli, Köksal Engür kaç yaşında, Köksal Engür rol aldığı dizi ve filmler neler?

Köksal Engür Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Leyla ile Mecnun dizisinde Ak Sakallı Dede karakterini oynayan Köksal Engür kimdir, nereli, Köksal Engür kaç yaşında, Köksal Engür rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Köksal Engür hakkında detaylar.

Köksal Engür Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Köksal Engür 5 Mart 1946 tarihinde Kars’ta dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ankara Halkevi, Sahne 9, Ankara Deneme Sahnesi, Çağdaş Sahne, Hodri Meydan Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, Küçük Sahne gibi özel tiyatrolarda ve Bakırköy Belediye Tiyatrosu ile Devlet Opera ve Balesi yapımlarında çeşitli roller aldı.

SüngerBob KareŞort çizgi dizisinde Squitward’ü seslendirmiştir. Korkuyorum Anne filmiyle ödül alan oyuncu, Susam Sokağı’ndaki Büdü karakterini ve çizgi filminde Red Kit’i seslendirmiştir. Leyla ile Mecnun’da “Ak Sakallı Dede” ve “Karabasan” rollerinde oynadı. Ben de Özledim’de kendisini canlandırmıştır. Beş Kardeş dizisinde Osman rolünü oynamıştır.

Köksal Engür hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir