Korcan Karar kimdir, Korcan Karar nereli, Korcan Karar'ın hayatı, biyografisi, Korcan Karar kaç yaşında?

Korcan Karar Kimdir? Korcan Karar Kaç Yaşında, Nereli?

Sözcü TV’de ana haber bültenini sunan Korcan Karar kimdir, Korcan Karar nereli, Korcan Karar’ın hayatı, biyografisi, Korcan Karar kaç yaşında? İşte Korcan Karar hakkında detaylar.

Korcan Karar Kimdir?

Korcan Karar 1962 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir Türk haber spikeridir. Roma Santa Cecilia Konservatuarı’nda viyolonsel eğitimi aldı.

Gazeteciliğe 1981 yılında İzmir’de Yeni Asır gazetesinde İtalya ve Roma muhabiri olarak başladı. 1985 yılında Sabah gazetesinin kuruluşuyla beraber İstanbul Haber Merkezi’nde foto muhabiri – muhabir olarak çalışmaya devam etti. 1993 yılında Show TV’de Turunç Hattı programını sundu. 1994 yılında yine Show TV’de Şok programını sundu. Bosna Belgeseli, Bosna’nın Son 365 Günü ve Ölüm Kampları adlı haber belgesellerini hazırlayıp sundu. Atv’de bir mizah programı Şok’u hazırladı. 2001 yılında Atv’de Haber Yayın Koordinatörlüğü görevine getirildi. 2005 yılında Atv’de Ana Haber Bülteni’ni “anchorman” olarak sunmaya başladı.

2008 yılında Show TV’ye transfer oldu. 2012 yılında Skytürk 360’ta 50 Dakika ve 50+50 Dakika programını ve 360’ta Ana Haber Bülteni’ni sundu. YouTube’de bulunan BuTV’de programlar yaptı. Günümüzde Sözcü TV’de ana haber bültenini sunacaktır.

visum china
visum china

Korcan Karar Evli mi?

Korcan Karar 9 Eylül 2009 tarihinde Berna Özkan ile evlendi.

Korcan Karar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir