Ksenia Sobchak Kimdir, Biyografi, Yaşı, Boyu

Ksenia Sobchak Biyografisi: – Yaygın olarak Ksenia Sobchak olarak bilinen Ksenia Anatolyevna Sobchak, bir Rus kadın oyuncu, TV sunucusu, dergi editörü ve gazetecidir.

Sobchak, Rus kanalı TNT’de Dom-2 adlı realite şovunun sunucusu olarak ilk ortaya çıktığında dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca “Dozhd” adlı bir TV kanalında bağımsız bir sunucu olarak görev yaptı.

Ksenia ayrıca 2018 Rusya cumhurbaşkanlığı seçimleri için Sivil Girişim’in adayıydı. Rusya’nın en genç cumhurbaşkanı adayı olduğunda tarih yazdı. Sobchak, Sosyal Medya Platformlarında oldukça popülerdir. Instagram’da yaklaşık 5,2 milyon takipçisi ve Facebook’ta birçok takipçisi ve Twitter’da da 1,66 takipçisi var.

Doğum tarihi

5 Kasım 1981

Doğum Yeri

Petersburg, Rusya

Meslek

Oyuncu, Gazeteci, Tasarımcı, Radyo kişiliği, Dergi editörü, Yatırımcı ve Sosyal aktivist.

Kariyer

 

  • 2004 yılında Dom-2 adlı realite şovunun sunuculuğunu yaparak ünlendi.

 

  • Ardından 2008-2010 yılları arasında Sobchak, “Kim Milyoner Olmak İstemez”, “Muz TV Ödülleri”, “İki Yıldız”, “Son Kahraman-6” ve “Bir Tatlı Hayat” gibi realite şovlarına ev sahipliği yaptı. sarışın”

 

  • 2010 yılında Devlet kanalı-5’te yayınlanan Düşünce Özgürlüğü Programının sunuculuğunu üstlendi.

 

  • Ayrıca 2011’den beri Muz-TV’de bağımsız kanal Dozhd (yağmur) ve Top Model PO-Russki’de sürekli olarak Sobchak Live programını yürütmektedir.

 

  • Ardından bir sonraki yıl yani 2012’de “Brief Guide to A Happy Life” adlı televizyon dizisinde rol aldı.

 

  • 2012’de sadece Eylül ayında MTV Rusya onunla GosDep adlı bir talk-show başlattı.

 

  • 2004 yılında yaptığı Hitler Go Kaput ve Hırsızlar ve Fahişeler adlı komedi filmlerinde de rol aldı.

 

Ksenia Sobchak’ın  Boyu, Kilosu

Boy uzunluğu

175 cm

Kilosu

55 Kilo

Ksenia Sobchak Ailesi

Ksenia, 5 Kasım 1981’de Rusya’nın Saint Petersburg kentinde doğdu. Anne ve babası siyasetin içinde. Babasının adı, Saint Petersburg’un demokratik olarak seçilen ilk belediye başkanı olan Anatoly Sobchak’tır. Annesinin adı Rus senatör Lyudmila Narusova’dır. Kardeşinin adı Mariya Sobchak.

Ksenia Sobchak Evli mi?

Ksenia Sobchak evli. Kocasının adı tiyatro yönetmeni olan Konstantin Bogomolov’dur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.