Kubilay Aka Kimdir Biyografisi Hayatı

Kubilay Aka Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Vatanım Sensin adındaki dizi ile oyunculuk hayatına başlamış ve izleyiciler tarafından geçer not almayı başarmış oyunculukta yeni olan ünlü isim Kubilay Aka kimdir kaç yaşında nereli? oyuncuyu tanımak için hemen özgeçmişini ayrıntılarıyla okuyabilirsiniz.

Kubilay Aka Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Genç ünlülerden Kubilay Aka 05.05.1995 senesinde hayata gözlerini İzmit’te açmış bir isimdir.Çocukluk çağlarından itibaren oldukça hareketli bir çocukluk dönemi geçirmiş olan isim seneler içerisinde büyümesinle beraber yakışıklılığıda ön plana çıkmaya başlamıştır.

Ortaokul ve lise derken Üniversite okumaya başlamış olan isim Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı bölümünde eğitim almıştır.Boyu 1.78 cm’dir.Çocukluğu İzmit’te çoğunlukla geçmiş ardından ise bodrumda yaşamaya başlamıştır.

Babasının asker olmasından ötürü yaşantısı çoğunlukla lojmanlarda geçmiş olan ismin babasının emekliye ayrılmasından sonra Lojmandan eve geçmişlerdir.Ailesinin 2 çocuğu arasında en büyük olan oyuncunun ayrıca bir tane kendisinden 7 yaş küçük kız kardeşi bulunmaktadır.

Okul yaşantısını bitirmesinle beraber kendini daha fazla oyunculuğa yönlendirmiş ve bu konuda çeşitli yerlerde eğitimler görmüştür.

İlk olarak Havaalanında çalışmaya başlamış olan isim bu yöndede eğitim aldığından ötürü çalışma hayatına girmiştir.Bir gün yine havaalanında çalışırken menajerlerden birinin dikkatini çekmiş ve kendisine gelen mesajla beraber şaşırarak Vatanım Sensin adındaki dizinin çekimlerine davet edilmiştir.O Saatten sonra hayatında herşey değişmiş olan oyuncu çekimlerde beğenilerek bu dizinin oyuncuları arasında kendine yer edinmiştir.

Kubilay Aka Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Vatanım Sensin
– Çukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir