Kübra Hera Aslan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kübra Hera Aslan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Habertürk televizyonu içerisinde Spor sunuculuğu yapmakta olan Türkiye’nin belkide en güzel Spor spikerlerinden biri olan ünlü bayan Kübra Hera Aslan kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç aynı zamanda güzel sunucu ile ilgili bilgiler.

Kübra Hera Aslan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Kübra Hera Aslan 24.12.1989 senesinle beraber İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış bir kişidir.Aslen İranlı olan sunucu liseyi okumasından sonra Üniversite tercihini yaparak İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü kazanmıştır.Bu bölümü iyi bir seviye ile bitirmesinden sonra güzellik yarışmasına girme kararı almıştır.Boyu 1.74 cm’dir.

2009 tarihinde Türkiye’nin düzenlemiş olduğu güzellik yarışmasında güzel bir derece elde etmiş ve Türkiye’nin ikinci en güzel bayanı seçilmiştir.Türkiye’de elde ettiği derecenin sonrasında Avrupa’da Ülkemizi temsil etme hakkına sahip olmuş burada da yine ikincilik alarak son derece önemli bir başarı ile Türkiye’ye dönmüştür.

Döndükten sonra medya ile daha fazla ilgilenmeye başlamış olan sunucu, ilk başlarda bir süre diksiyon dersleri almış ve ardından ise NtvSpor ekranlarında staj yapmaya başlamıştır.Ntvspor’un sonrasında Sportivi’ye geçmiş ve orada bir süre program sunmuştur.

Uzunca süre Tv em kanalında Spor Bültenini sunmuş olan isim futbolla ilgisinin çok iyi olduğunu hem belli etmiştir hem de söylemiştir.

Hobileri arasında en çok müzik ile beraber sinema bulunan sunucu çok iyi derecede İngilizce dilini konuşabilmektedir.İngilizce’nin yanında halen İspanyolca dili konusunda eğitimler almaktadır.Yapısı gereği son derece kendine güvenen ve hırslı bir yapıya sahiptir.Bu mesleğini severek yapmakta olan sunucu oldukça pozitif bir enerji içinde çalıştığını gösteriyor.

kubra-hera-aslan-biyografisi

İlerleyen yıllarda belki sunuculuğun yanına oyunculuğuda ekleyebileceğini düşündüğümüz Türkiye’nin güzellerinden biri olan sunucuya bizde gönülden başarılar diliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın