Kübra Kip Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Hayatı

Kübra Kip Kimdir?

Babamın Kanatları adındaki filmde gösterdiği başarılı oyunculuk performansınla bir çok ödül almış ve bazı dizilerde rol alarak yoluna devam eden güzel bir oyuncu olduğunu düşündüğümüz Kübra Kip kimdir? sizler oyuncunun biyografisini okuyarak bir çok bilgiyi öğrenme şansı elde edebilirsiniz.

Kübra Kip Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyuncu Kübra Kip 05.03.1987 senesinde dünyaya gözlerini İç Anadolu bölgemizin güzel illerinden biri olan Kayseri’de açmıştır.Burada çocukluğunu yaşamış olan isim eğlenceli güzel bir çocukluk zamanları geçirmiştir.Okul sıralarındayken Tiyatro ile ilgilenmeye başlamış olan isim lise eğitimi sonrası Ankara Üniversitesi’ne yazılmış ve burada Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.65 cm dir.

2010 senesinde Behzat Ç isimli dizide yer alan oyuncu bu dizi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.Dönemin güzel ve izleyicisi yüksek dizilerinden olan bu dizide oynayan oyuncu performansınla göz doldurmuş ardından ise Yahşi Cazibe adındaki dizide rol almıştır.

2013 senesinde ise Muhteşem Yüzyıl’da yer alan oyuncu yine performansınla beğenilmiştir.2016 senesinde çok büyük bir başarı gerçekleştiren isim Babamın Kanatları adındaki filmde oynamış ve bu filmle beraber ödüllere layık görülmüştür.Almış olduğu ödüller Adana Altın Koza Film Festivali, Altın Portakal ve Siyad Ödülleridir.

En son olarak ise Çoban Yıldızı ve Kayıtdışı gibi dizilerde izlediğimiz oyuncu halen Kayıtdışı adındaki dizide rol almaktadır.

Kübra Kip Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Behzat Ç. Bır Ankara Polisiyesi
2011 – Yahşi Cazibe
2013 – Muhteşem Yüzyıl
2016 – Babamın Kanatları (Film)
2017 – Çoban Yıldızı
2017 – Kayıtdışı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.