Kübra Par kimdir, Kübra Par'ın hayatı, biyografisi, Kübra Par kaç yaşında, Kübra Par nereli, Kübra Par evli mi?

Kübra Par Kimdir? Kübra Par Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

TV100’ün ekran yüzlerinden biri olan Kübra Par kimdir, Kübra Par’ın hayatı, biyografisi, Kübra Par kaç yaşında, Kübra Par nereli, Kübra Par evli mi? İşte Kübra Par hakkında detaylar.

Kübra Par Kimdir?

Kübra Parmaksızoğlu Coşkun 24 Mart 1984 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Türk sunucu ve köşe yazarıdır.

Kübra Par Hayatı

Gençlik yıllarında edebiyat ve sanatla ilgilendi. Edebiyat dergilerinde yazılar yayımladı. 2003 yılında Cahit Zarifoğlu şiir ödüllerinde “Nisanın Gölgesi” adlı şiiriyle jüri özel ödülünü kazandı.

visum china
visum china

2007 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı. “Burjuva bohem” adı verilen bir üst sınıf türünün Türkiye’deki mensuplarını inceleyen “Türkiye’deki Bobolar: İstanbul’daki burjuva bohem yaşamından kesitler” başlıklı tezi ile 2009 yılında yüksek lisansını tamamladı. Bu yıllarda güncel sanatla ilgilendi, sanatçı Ayşe Erkmen’in asistanlığını yaptı.

Öğrencilik yıllarında Habertürk web sitesinde kültür-sanat editörlüğü yaparak gazeteciliğe başladı. İnternet sitesi için kültür-sanat haberleri ve röportajlar yaptı; bir süre sonra röportajları gazetenin hafta sonu eklerinde yayımlanır oldu. Par, bir kaç ay sonra gazetenin haftalık siyasi röportajlarını da yapmaya başladı ve 2013 yılından sonra Habertürk’te yaptığı röportajlarla tanındı. 2017’de Habertürk televizyon kanalında “Açık ve Net” programlarını yaparak televizyonculuğa başladı. Televizyonda “Kübra Par” adını kullandı.

2020’de Habertürk gazetesinde köşe yazıları yazmaya ve programlar sunmuştur. Kübra Par 3 Temmuz 2023 tarihinden beri TV100’de çalışmaktadır.

Kübra Par Nereli?

Kübra Par’ın memleketi Erzincan’dır.

Kübra Par Evli mi?

Kübra Par film yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun ile evlidir.

Kübra Par hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.