Kübra Par Kimdir?

Kübra Par Kimdir?

Habertürk televizyonunun başarılı sunucularından biri olan ve sormuş olduğu dobra sorularla beraber röportajları çok konuşulan ünlü isim Kübra Par kimdir? hazırlamış olduğumuz yazımız ile merak edilen sunucu hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kübra Par Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Ünlü sunucu Kübra Par, 20.04.1984 senesinde hayata merhaba demiş olan bir isimdir.Ünlü sunucu doğma büyüme Erzincanlıdır.Üniversiteyi 2007 senesinde tamamlamış olan isim İstanbul’da bulunan Marmara Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve Uluslar arası İlişkiler bölümünü bitirmiştir.Üniversite sonrası yüksek lisansta yapmış olan isim yine İstanbul’da bulunan Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisans yaparak eğitim hayatını noktalamıştır.

Sunuculukta göstermiş olduğu başarıyla ünlenen isim 2003 tarihinde ise seslendirmiş olduğu şiir ile beraber Juri tarafından kendisine ödül verilmiştir.Evli olan sunucunun eşi ise Mehmet Fazıl Çoşkundur.

Halen HaberTürk televizyonunda sunuculuğa devam eden isim burada “Açık ve Net” adındaki programı sunuculuğunu üstlenmektedir.Bu programın hazırlanışını ve sunuculuğunu kendi yapan ünlü isim bu programla beraber bir çok siyasetçi ve ünlü isimle röportajlar yapmaktadır.

Programına davet etmiş olduğu konuklarına bir çok kişinin soramadığı soruları soran isim bu sayede bir çok merak edilen cevaba da ulaşmaktadır.

Kübra Par televizyonda gerçekleştirmiş olduğu sunuculuk dışında HaberTürk Pazar gazete kısmındaki Haftaya ait Röportajlar bölümünün de hazırlayıcısıdır.

Bizde ekibimiz olarak başarılı sunucuya bundan sonraki meslek yaşantısında başarılar diliyor ve konumuzu burada tamamlıyoruz.Sizde sunucu ile ilgili düşüncelerinizi bizlere yorum alanından yazabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın