Kübrasu Türkeri
Kübrasu Türkeri Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu ve Nereli?

Kübrasu Türkeri Kimdir?

Elimi Bırakma dizisi ile oyunculuğa dikkat çekici bir giriş yapan ve oyunculuk alanında başarılı olduğunu herkese gösteren güzel isim Kübrasu Türkeri kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? yanıtları ve ayrıntılı bilgileri makalemizde.

Kübrasu Türkeri Hayatı

1997 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Kübrasu Türkeri, 1.68 metre boyunda, 57 kilo ve kahverengi gözlü bir oyuncudur.Babası Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Cenab Türkeri’dir.Pera isminde kardeşi bulunan güzel oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünü’nden mezun olmuştur.

Üniversiteden sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde Yüksek Lisans yapmaya başlayan ünlü isim, halen eğitimine devam etmektedir.kimdirkim-com Dans ile ilgili oldukça yetenekli olan isim, aynı zamanda oyunculuğa da merak salarak oyunculuk yapmaya başlamış ve ilk deneyimi olmasına rağmen “Elimi Bırakma” dizisinde canlandırdığı Yağmur karakteri ile iyi bir performans ortaya koymuştur.

Talento Menajerliğe bağlı olarak oyunculuk yapan isim, boş zamanlarını ise genelde köpeği ve arkadaşları ile geçirmektedir.

visum china
visum china

Rol Aldığı Diziler

2018 – Elimi Bırakma (Yağmur)

visum china
visum china

Bir Yorum

  1. Çok iyi bir oyuncu Afili Aşk’ta döktürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir