Küçük Gelin Doktor Zeynep Kimdir Gerçek Adı Ne?

Küçük Gelin Doktor Zeynep Kimdir Gerçek Adı Ne?

Küçük Gelin dizisinde heyecan gerçektende artmış durumda.Birçok yeni dizi oyuncularınla beraber dizi hiç şüphesiz dahada güzel bir hal almış.Bu yeni diziye katılan oyunlardan bir taneside Doktor Zeynep’tir.Bu yazımız içersinde sizlere Küçük Gelin Doktor Zeynep Kimdir gerçek adı ne? Müjgan Gönül kimdir nereli kaç yaşında biyografisi hakkında bilgileri sunacağız.

Müjgan Gönül Kimdir?

Küçük Gelin Doktor Zeynep Kimdir gerçek adı ne?

kucuk-gelin-doktor-zeynep

Müjgan Gönül kimdir? Doğum tarihi 1985dir.Kendisi İstanbullu fakat Aslen Tekirdağlı olan ünlülerimizdendir.Kendisi Lise eğitimini bitirmesinin ardından Gösteri Sanatları Merkezine girmiş ve burada iki yıl oyunculuk konusunda eğitim görmüştür.Oyunculuk konusunda ilk deneyimi tiyatro sayesinde oldu.Lise sıralarındayken tiyatro kulübüne giriş yaptı ve Okullar Arasında yapılan festival içersinde kendini gösterdi ve bu tiyatrodaki başarılı rolünle ödülde almıştır.

Özellikle bale konusunda kendini geliştirmiş severek bale yapmıştır.Stv ekranlarında yayınlanmış olan Tek Türkiye Dizisinde Dila Hemşire rolü ile tanınmıştır.Bu diziyle beraber farklı dizilerdede oynamıştır.

Oyunculuk konusunda başarısı ile beraber Stv’nin ve Televizyonların en fazla izlenen dizilerinden biri olan Küçük Gelin isimli diziye giriş yapmıştır.Bu dizide Doktor Zeynep rolündedir.Dizide önce Azad’a yardım etmiş daha sonra ise Melek ile Zehra’nın konaktan kurtulması için onlarla beraber planlar yapmıştır ama bir türlü planları başarıya ulaşamamıştır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın