Melissa Özge Yıldırımer Kimdir nereli kaç yaşında?

Küçük Gelin Leyla Melissa Özge Yıldırımer Kimdir?

Küçük Gelin dizisinde Devran’a aşık olan ve eşi rolünde oynayan Leyla karakterini canlandıran Melissa Özge Yıldırımer kimdir?

Melissa Özge Yıldırımer Kimdir?

Küçük Gelin Leyla kimdir gerçek adı ne? 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.Ünlü oyuncu Yunus Emre Yıldırımer’in eşidir.Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünü başarı ile bitirmiştir.Ardından oyunculuk konusunda kendini geliştirmiş ve dizilerde oynamıştır.

Dizi gereği Leyla ismini canlandırıyor.Dizideki rolünden bir miktar bahsedecek olursak Leyla Devran’a karşı büyük bir aşk besliyor ve onu kimseyle paylaşmak istemiyor.Fakat Devran Leyla’yı sevmiyor Melek Öğretmen’i seviyor.Bunun için Leyla’ya kaçması için birçok defa yardım ediyor fakat her seferinde Melek Öğretmen yakalanıp geri dönüyor buda onu çok üzüyor.Zehra ile Melek Öğretmeni Devran’ın yanından uzaklaştırmak için elinden geleni yapıyor.

melissa-ozge-yildirimer-resimleri

Sadece küçük gelin dizisinde değil kanıt isimli dizidede rol almış gelecek vaad eden oyunculardan biridir.Bu dizi sonrası daha çok bir çok dizide kendisini ekranlarda görebiliriz.

Melissa Özge Yıldırımer Boyu kaç? 1.67 boyu kilosuda 55’dir.

Oynamış olduğu diziler

(2014) Küçük Gelin – Leyla
(2014) Kanıt

Bizlerde ekibimiz olarak başarılı oyuncuya başarılar diliyoruz ve rolündeki başarısı dolayısıyla tebrik ediyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.