Küçük Gelin Leyla Melissa Özge Yıldırımer Kimdir?

Küçük Gelin Leyla Melissa Özge Yıldırımer Kimdir?

Küçük Gelin dizisinde Devran’a aşık olan ve eşi rolünde oynayan Leyla karakterini canlandıran Melissa Özge Yıldırımer kimdir?

Melissa Özge Yıldırımer Kimdir?

Küçük Gelin Leyla kimdir gerçek adı ne? 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.Ünlü oyuncu Yunus Emre Yıldırımer’in eşidir.Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümünü başarı ile bitirmiştir.Ardından oyunculuk konusunda kendini geliştirmiş ve dizilerde oynamıştır.

Dizi gereği Leyla ismini canlandırıyor.Dizideki rolünden bir miktar bahsedecek olursak Leyla Devran’a karşı büyük bir aşk besliyor ve onu kimseyle paylaşmak istemiyor.Fakat Devran Leyla’yı sevmiyor Melek Öğretmen’i seviyor.Bunun için Leyla’ya kaçması için birçok defa yardım ediyor fakat her seferinde Melek Öğretmen yakalanıp geri dönüyor buda onu çok üzüyor.Zehra ile Melek Öğretmeni Devran’ın yanından uzaklaştırmak için elinden geleni yapıyor.

melissa-ozge-yildirimer-resimleri

Sadece küçük gelin dizisinde değil kanıt isimli dizidede rol almış gelecek vaad eden oyunculardan biridir.Bu dizi sonrası daha çok bir çok dizide kendisini ekranlarda görebiliriz.

Melissa Özge Yıldırımer Boyu kaç? 1.67 boyu kilosuda 55’dir.

Oynamış olduğu diziler

(2014) Küçük Gelin – Leyla
(2014) Kanıt

Bizlerde ekibimiz olarak başarılı oyuncuya başarılar diliyoruz ve rolündeki başarısı dolayısıyla tebrik ediyoruz.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın