Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek Kimdir?

Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek Kimdir?

Ekranların fazlaca izlenen dizilerinden biri olma ünvanını taşımış kapanan Stv ekranlarında yayınlanmış Küçük Gelin dizisinin başrol oyuncularından biri olan Zehra karakterini canlandırmış oyuncu Çağla Şimşek Kimdir? biyografisi.

Çağla Şimşek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyuncu Çağla Şimşek, Küçük gelinde göstermiş olduğu harika performans ile dikkatleri üzerine çekmiş olan bir oyuncudur.20 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’da gözlerini açmış olan oyuncu halen ailesiyle beraber İstanbul’da yaşamaktadır.Bu dizinin bir zamanlar bu kadar fazla izlenmesinde kuşkusuz en büyük pay kendisine aittir.

Elveda isimli diziyle beraber adını duyurmuştur bu dizidede başrol oynamış ve popüler bir hale gelmiştir.Özellikle çok fazla reklam filminde oynamıştır.Hem okuyup hemde dizi çekimi yaparak çok yoğun bir şekilde günlerini geçirmektedir.Derslerinde de gayet başarılı olan isim sürekli takdir almaktadır.Anlaşılan dizilerdeki başarısı derslerindede devam ediyor.Rahmetli Osman Yağmurdereli tarafından keşfedilmiş bir oyuncudur.3 Yaşından itibaren dizi ve reklamlarda oynamıştır.

kucuk-gelin-zehra

Küçük Gelin dizisi berdel sonucu küçük yaşta evlendirilmek zorunda kalan bir kızın dramını en iyi şekilde gösteriyor.Yaşadığı zorluklar annesinin gerçek annesi olmadığını öğrenmesi, uzunca bir süre gerçek annesini araması daha sonra annesini bulduktan sonra yaşadıklarını.

Çağla Şimşek Oynadığı Diziler

2014 – Çeşme (Televizyon Filmi)
2014 – Elif
2013 – Küçük Gelin
2011 – Hayat Devam Ediyor – Lavin Bakırcı
2008 – Kayıp Prenses – Duru
2007 – Elveda Derken – Naz
2010 – Cuma’ya Kalsa – Çağla

Çağla Şimşek Oynadığı reklamlar şunlardır:

Dimes
Piyale
Wenice (Katalog)
Ricione moda evi
Tamek Kahvaltım
İçim Smart Labne
Turkcell
Ak sigorta
Nette çocuk
Eti Çocuk reklamı
Türk Hava yolları (2010)
Kent Çikolata
Cp Piliç
Sırma Su
Uludağ Limonata

Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli, biyografisi hakkında tüm bilgileri verdiğimiz konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız.Sizde yorumlarınızla beraber düşüncelerinizi paylaşabilirsniz.

Küçük Gelin Zehra Çağla Şimşek Kimdir? için Yorumlar (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Çağla çok iyi oyuncu nevzatcanla çok yakışıyolar ama nevzat can taşşş 💕💕 ikisine bayılıyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın