Kürşad Oğuz kimdir, nerelidir, Kürşad Oğuz kaç yaşında, kaç doğumlu, Kürşad Oğuz mesleği, ne iş yapıyor?

Kürşad Oğuz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz’un hayatını derledik. Kürşad Oğuz kimdir, nerelidir, Kürşad Oğuz kaç yaşında, kaç doğumlu, Kürşad Oğuz mesleği, ne iş yapıyor? İşte Kürşad Oğuz hakkında detaylar.

Kürşad Oğuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hakan Kürşad Oğuz 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Kürşad Oğuz’un doğum yeri Çankırı’dır. Lise eğitimini Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünü bitirmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1995 yılından itibaren başladığı gazetecilik hayatında Aktüel Dergisi Yayın Koordinatörlüğü, Akşam Gazetesi Haftasonu Ekleri ve Kitap Eki Yayın Yönetmenliği, Vatan Gazetesi Haftasonu Ekleri ve Vatan Kitap Yayın Yönetmenliği, Star Gazetesi Yazıişleri Müdürlüğü, Newsweek Türkiye Yayın Koordinatörlüğü, Haberturk.com Yayın Koordinatörlüğü, Habertürk Gazetesi Yayın Yönetmen Yardımcılığı ve Habertürk TV Yayın Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

Kürşad Oğuz Kitapları

  • Türkiye’ye ne olacak?
  • Gündüz feneri: Gündüz Vassaf’la nehir söyleşi

Kürşad Oğuz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.