Kutsi Kimdir?

Kutsi Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hem şarkıcı hemde oyuncu olarak birçok dizide rol almış şarkıları ise her zaman dinlenen bir isim olan Kutsi kimdir nereli kaç yaşında? oyunculuğuna devam eden ünlü ismi yakından tanımaya hazır mısınız? işte bilgiler.

Kutsi Kimdir Biyografisi

Kutsi kimdir 16 Mart 1973 yılında Malatya’da dünyaya gelmiş Ünlü şarkıcı ve oyuncudur.Tam olarak ismi Ahmet Kutsi Karadoğandır.Annesinin ismi Hatice babasının ismi ise Şinasidir.Kendisi 2 kardeştir bir tane kız kardeşi bulunmaktadır.Kız kardeşinin ismi Mügedir.Annesi Zonguldaklı babası ise Malatyalıdır.Kutsi Kimdir? Nereli Kaç Yaşında? bilgilerinden sonra sıra geliyor yaşamına.

Ankara’da bulunan Ayrancı lisesini bitirmiştir.Lise okurken gitar konusunda son derece başarılıydı ve bu nedenle bir takım yarışmalara gitarınla katılma şansı bulmuştur.Hatta birinci bile olmuştur.Müzik hayatına 1990 tarihinde Ankara’da arkadaşınla beraber program yaparak başlamıştır.

Üniversiteyi Kazanmış Mimarlık bölümüne girmiştir fakat okulu bir süre bırakmış ve sanatla ilgilenmiştir.Gitar alması ise çok ilginç bir durumla olmuştur.Yine bir gün Ankara’da arkadaşını bekler iken mağazının birinde bir gitar görüyor fiyatını soruyor ardından çıkıyor.Sonra Milli Piyango satıcısından bir bilet alıyor ve ondan gitar alacak kadar para çıkıyor ve oraya gidip gitarı alıyor ve bu sayede müziğede başlamış oluyor.

1992 tarihinde ufak bir kendi içinde albüm yapmış ve İstanbul’a gitmiştir fakat orada bulunan müzisyenlerin ilgisini albüm çekmemiştir.1998 tarihinde tamamen İstanbul’a yerleşmiştir.Şan konusunda ders almış ve keşfedilmiştir.2000 tarihinde ilk albümü olan Aşk Payını Aldı isimli albümü müzik severlere duyurdu.Kutsi Kimdir dediğimizde en çok şarkılarınla ve oyunculuğunla akla gelmektedir.Kutsi Boyu kaç? 1.75’dir.

2005 tarihinde ise ikinci albümünü piyasaya çıkarmıştır.Albümünün ismi Sana Ne isimli albümdür.Kral Tv ekranlarında bir süre sunucluk yapmış bir yandanda albüm hazırlamıştır.2005 ve 2007 tarihinde Kral tv ödülü almıştır.Hem müzisyenlik hemde bir yandan oyunculuk konusunda adımlar atmıştr.En cok sevdiği şeyler ise Gitar çalmak, yağlı boya yapma onun en çok hoşlandığı hobiler arasında yer almaktadır.Kendisi Beşiktaşlıdır.

Kutsi Evlimi? Evet kendisi Sinem Bayraktutar ile evlidir.Ceylin Ada isminde bir kız çocukları vardır.

Diziler ve Filmleri

2006-2009 – Doktorlar (TV dizisi) (show tv)
2009-2010 – Kahramanlar(TV dizisi) (Show TV)
2011 – Acı Hatıralar
2011 – Gülbeyaz
2011 – Antep (Fırat’ın Nar Bahçeleri )
2012 – Huzur Sokağı (TV dizisi) (atv)
2015 – Zilin Sesi (Film)
2017 – Kalbimdeki Deniz

Albümleri

2000 – Aşk Payını Aldı
2005 – Sana Ne
2006 – Kördüğüm (Petek Dinçöz ile)
2007 – Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor
2008 – Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim
2010 – Bambaşka

Kutsi kimdir, nereli, kaç yaşında hobileri, evlimi tüm biyografisinden bahsettiğimiz konumuzun sonuna geldik.Sizde Kutsi sevenler olarak yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

2 Yorum Bırak

  1. Kutsisi memleketlim oldugu icin ve ayrica yakisikli ve karizmatik okdugu icin en onemlisi sesini begendigim icin coook seviyorum.Ayrica mahsum iyi kalpli sevecan durusu var.o durusuna hayranim.

  2. Kutsiyi cooook seviyorum cok yakisikli ve karizmatik dunyada esi benzeri yok!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir