Kylie Jenner kimdir, nereli, Kylie Jenner kaç yaşında, Kylie Jenner boyu, kilosu kaç?

Kylie Jenner Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Kylie Jenner hakkında merak edilenleri hazırladığımız içerikte bulabilirsiniz. Peki Kylie Jenner kimdir, nereli, Kylie Jenner kaç yaşında, Kylie Jenner boyu, kilosu kaç? İşte Kylie Jenner hakkında detaylar.

Kylie Jenner Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kylie Jenner 10 Ağustos 1997 tarihinde Los Angeles’ta dünyaya gelmiştir. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kendall Jenner’in kardeşidir. Kylie Cosmetics isimli makyaj markası ve KylieSkin isimli cilt bakım ürünleri markasının kurucusu ve sahibidir.

Kylie Jenner kimdir, nereli, Kylie Jenner kaç yaşında, Kylie Jenner boyu, kilosu kaç?

visum china
visum china

Kylie Jenner’in modellik kariyeri 14 yaşındayken başladı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kendall ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir.2011 yılında New York Moda Haftası da şarkıcı Avril Lavigne tarafından oluşturulan giyim hattı Abbey Dawnın gösterisini yaptı. 2013 yılında kardeşi Kendall «Kendall & Kylie» giyim koleksiyonu yarattılar.Şubat 2014 yılında kardeşi Kendall ile birlikde “Steve Madden Madden Girl” hattı için bir ayakkabı ve çanta tasarımına başladı.Ağustos 2015 tarihinde Jenner kendi adını taşıyan dudak kitinin bir parçası olarak ilk ruj üretiminin başlatılacağını duyurdu. 2015 yılında Jaden Smith,Drake ve Tyganın müzik videolarında yer alan model, 2016 yılında PartyNextDoor’un “Come and See Me” parçası için yayınladığı müzik videosunda sevgili rolünde yer almıştır.

Kylie Jenner Boyu Kaç?

Kylie Jenner 1.68 boyundadır.

Kylie Jenner Kaç Kilo?

Kylie Jenner 63 kilodur.

Kylie Jenner Burcu Nedir?

Kylie Jenner Aslan burcudur.

Kylie Jenner hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=CLEe5OtaZnQ

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.