Lea Elui Ginet kimdir, nereli, Lea Elui Ginet kaç yaşında, Lea Elui Ginet boyu, kilosu kaç, Lea Elui Ginet evli mi, sevgilisi var mı?

Lea Elui Ginet Kimdir?

Tiktok fenomeni Lea Elui Ginet hakkında merak edilenler. Lea Elui Ginet kimdir, nereli, Lea Elui Ginet kaç yaşında, Lea Elui Ginet boyu, kilosu kaç, Lea Elui Ginet evli mi, sevgilisi var mı?

Lea Elui Ginet Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Lea Elui Ginet 4 Ocak 2001’de Fransa’da doğdu ve şu anda 18 yaşında. Fransız vatandaşlığına ve karışık İtalyan-Fransız etnik kökenine sahiptir. Lea Elui Ginet, TikTok aracılığıyla sosyal medyaya adım attı. Bir dans fanatiği olarak dans videolarını TikTok’ta paylaşmaya başladı. O olağanüstü muhteşem bir dansçı. Ayrıca, TikTok’ta sık sık yayınladığı göbek dansında yeterince yetkin. Bir anda megastar olarak ortaya çıktı. İlk dans videolarını yayınladıktan kısa bir süre sonra hesabı takipçiler, övgüler ve hayranlarla doldu.

Lea Elui Ginet Evli mi?

Lea Elui Ginet bekardır.

Lea Elui Ginet Sevgilisi Var Mı?

Lea Elui Ginet bir dönem sosyal medya fenomeni Lucas Ollinger ile birlikteydi.

visum china
visum china

Lea Elui Ginet Boyu Kaç?

Lea Elui Ginet 1.68 boyundadır.

Lea Elui Ginet Kaç Kilo?

Lea Elui Ginet 55 kilodur.

Lea Elui Ginet Hangi Burç?

Lea Elui Ginet Oğlak burcudur.

Lea Elui G Hakkında Gerçekler

  • Ağustos 2016’da Lea Elui Ginet , TikTok’a katıldı ve genellikle dans videoları olmak üzere videolar yayınlamaya başladı.
  • Lea Elui Ginet, dans videolarını uygulamada yayınlayarak çok yakında ün kazandı. Oryantal dans, aerobik ve direk dansında yeterince yetkindir.
  • TikTok’ta Shakira’nın “Hips Don’t Lie” şarkısında dans ettiği ikili bir oryantal dans yarışması videosunda rol aldı. Tüm zamanların en ünlü videolarından biridir.
  • Temmuz 2017’de YouTube’da kendi kanalını oluşturdu ve ilk videosu, hayranlarının kişisel hayatı hakkında sorularını yanıtladığı introsuydu.
  • 2018 yılında San Francisco’yu ziyaret etti ve Instagram merkezinden Kristen Hancher ile birlikte bir fotoğraf yayınladı.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir