Leyla Feray Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Leyla Feray Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

N11 reklamında oynayan güzel kızı hepimiz çok merak ettik kısa bir süre önce N11 reklamları Eylül Ayının son zamanlarında yayınlanmaya başladı işte N11 reklamının güzel kızı ve dizi oyuncusu Leyla Feray Kimdir kaç yaşında boyu kaç? en fazla aranan soruların yanıtları yazımızda.

Leyla Feray Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Leyla Feray 22 yaşında olan İstanbullu bir ünlümüzdür.1993’lü olan oyuncu Liseyi bitirmesinin hemen ardından Üniversite eğitimine başlamıştır.Bu sebeple Koç Üniversitesi’ne yazılmıştır.Koç Üniversitesi’nin Medya Görsel Sanatlar Bölümü’nde halen eğitim almaktadır.

Boyu 1.73 olan oyuncunun kilosu ise 56-57 aralığında bulunmaktadır.Şirinliği ile beraber herkesin çok beğendiği bir bayandır.Gözlerinin rengi Kahverengi renk, saçlarıda kahverenginin bir ton koyusu şeklindedir.Kimdirkim.com Paşa Gönlüm ve Ben Onu Çok sevdim dizileri en çok ekranda tanındığını sağladığı diziler arasındadır.

Dizilerde onla alakası olmayan şansızlık yaşamış ve diziler bir süre yayında kaldıktan sonra reytingler sebebi ile yayından kaldırılmıştır.Umarım kendisi reytingi bol olacak dizilerde oynar ve bu sayede sevenleri onu daha çok izlemiş olur.

Almış olduğu oyunculuk eğitimleri ile beraber dahada kendini gösteren genç yetenekli oyuncu ilerleyen zamanlar da daha sık karşımıza çıkacaktır.

leyla-feray-biyografi

Oynadığı Diziler

2013 – Ben Onu Çok Sevdim
2014 – Paşa Gönlüm
2014 – Üç Arkadaş
2014 – Ömrüm Sessiz Bir ÇığlıkBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın