Leyla Feray Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında Boyu Kilosu

Leyla Feray Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Özellikle son zamanlarda daha çok reklamlarda izlemiş olduğumuz ve onun öncesinde çeşitli dizilerde ve filmlerde roller alarak oyunculuktaki kariyerini sürdüren güzel isim Leyla Feray kimdir kaç yaşında boyu kaç? en fazla aranan soruların yanıtları yazımızda.

Leyla Feray Kimdir? Biyografisi

8 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Leyla Feray, 1.73 metre boyunda, 56 kilo ve Boğa burcudur.Liseyi bitirmesinin hemen ardından Üniversiteyi kazanan güzel oyuncu, Koç Üniversitesi Medya Görsel Sanalt Bölümü’nde eğitim görerek buradan mezun olmuştur.

Oyunculuk yapmaya 2013 yılında yer almış olduğu “Ben Onu Çok Sevdim” isimli dizi ile başlamış olan sempatik oyuncu, bu dizi sonrası ise 2014 yılında “Paşa Gönlüm” dizisinde oynamış ve Türkan karakterini canlandırmıştır.

2016 yılında “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisine dahil olmuş olan oyuncu bu dizide Ayşe Sultan karakteri ile dizide yer almıştır.Bu dizi sonrası ise oynadığı yapım “Kardeşim Benim 2” isimli filmdir.

visum china
visum china

Reklamlarda da gördüğümüz oyuncu “N11” reklamı ve “Ets” reklamlarında oynamıştır.

18 yaşına kadar geceleri hiç dışarı çıkmamış olan güzel oyuncu, oyunculukta belli kurallarının olduğunu ve bu kuralları hiçbir zaman aşmayacağını belirtmiştir.Sevgilisi ile aynı dizide oynamayı düşünmeyen ünlü oyuncu, fakat sevgilisinin yönetmen olarak bulunması halinde o yapımda yer alabileceğini aktarmıştır.

Leyla Feray Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Ben Onu Çok Sevdim (Sinem)
2014 – Paşa Gönlüm (Türkan)
2014 – Üç Arkadaş
2014 – Ömrüm Sessiz Bir Çığlık
2016 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Ayşe Sultan)
2017 – Kardeşim Benim 2 (Sinema)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir