Lokman Dağ kimdir, nereli, Lokman Dağ hayatı, biyografisi, Lokman Dağ kaç yaşında, Lokman Dağ evli mi?

Lokman Dağ Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

360 TV’de Anadoludayız programı ile ekranlara gelen Lokman Dağ kimdir, nereli, Lokman Dağ hayatı, biyografisi, Lokman Dağ kaç yaşında, Lokman Dağ evli mi? İşte Lokman Dağ hakkında detaylar.

Lokman Dağ Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Lokman Dağ 1986 yılında Mardin’in Nusaybin ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesi 1993 yılında terörden kaçarak İzmir’e yerleşmiştir. Annesi Mihdiye Hanım, babası ise Selahattin Bey’dir.

Lokman Dağ 7 yaşındayken pazarlarda limon ve halı sahalarda su satmaya başlamıştır. Lise ile üniversite 1. sınıfa kadarda midye sattığını anlatmıştır. Lokman Dağ Ege Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünden mezun olmuştur.

Gazetecilik mesleğine İzmir’de başlayan tecrübeli muhabir, yıllarca Doğan Haber Ajansı, Uğur Dündar ile Star Haber ve son olarak, Doğan Şentürk yönetimindeki Fox Haber’de çalıştı.

360 TV ekranlarında yayınlanan Lokman Bizim Şehirde isimli program ile tüm Türkiye’yi ve Anadolu’yu karış karış gezen Lokman Dağ bir dönem polis adliye muhabiri olarak çalışmıştır. Günümüzde 360 TV’de Anadoludayız programını sunmaktadır.

Lokman Dağ Evli mi?

Lokman Dağ 2013 yılında İlke Kantar ile evlenmiştir.

Lokman Dağ hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir