Lokman Dağ kimdir, nereli, Lokman Dağ hayatı, biyografisi, Lokman Dağ kaç yaşında, Lokman Dağ evli mi?

Lokman Dağ Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

360 TV’de Anadoludayız programı ile ekranlara gelen Lokman Dağ kimdir, nereli, Lokman Dağ hayatı, biyografisi, Lokman Dağ kaç yaşında, Lokman Dağ evli mi? İşte Lokman Dağ hakkında detaylar.

Lokman Dağ Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Lokman Dağ 1986 yılında Mardin’in Nusaybin ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesi 1993 yılında terörden kaçarak İzmir’e yerleşmiştir. Annesi Mihdiye Hanım, babası ise Selahattin Bey’dir.

Lokman Dağ 7 yaşındayken pazarlarda limon ve halı sahalarda su satmaya başlamıştır. Lise ile üniversite 1. sınıfa kadarda midye sattığını anlatmıştır. Lokman Dağ Ege Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünden mezun olmuştur.

visum china
visum china

Gazetecilik mesleğine İzmir’de başlayan tecrübeli muhabir, yıllarca Doğan Haber Ajansı, Uğur Dündar ile Star Haber ve son olarak, Doğan Şentürk yönetimindeki Fox Haber’de çalıştı.

360 TV ekranlarında yayınlanan Lokman Bizim Şehirde isimli program ile tüm Türkiye’yi ve Anadolu’yu karış karış gezen Lokman Dağ bir dönem polis adliye muhabiri olarak çalışmıştır. Günümüzde 360 TV’de Anadoludayız programını sunmaktadır.

Lokman Dağ Evli mi?

Lokman Dağ 2013 yılında İlke Kantar ile evlenmiştir.

Lokman Dağ hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.