LosPollosTV kimdir, nereli, LosPollosTV kaç yaşında, LosPollosTV boyu, kilosu kaç

LosPollosTV Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Twitch yayıncısı LosPollosTV kimdir, nereli, LosPollosTV kaç yaşında, LosPollosTV boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

LosPollosTV Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

LLouis Sammartino olarak da bilinen LosPollosTV, 8 Şubat 1995’te Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. Sosyal medyada LosPollosTV olarak daha iyi bilinen Louis, MyTeam paketi açılışları ve oynanışı konusunda uzmanlaşmış bir Twitch yayıncısı ve profesyonel NBA2K oyuncusu. Louis, sosyal medya kariyerine 2015 yılında başladı ve o zamandan beri NBA 2K, Fortnite, Uno ve Call of Duty oyunları ve canlı yayınlarıyla takipçi kazandı. Louis, 2Hype ailesinin bir parçası olarak 2Hype odaklı dijital topluluk ekibine katıldı. Daha sonra Luminosity Gaming ile içerik sağlayıcı olarak anlaştı.

LosPollosTV’nin Ağustos 2021 itibarıyla Twitch’te 619.000 takipçisi, Twitter’da 300.000 takipçisi, 113.000 Instagram takipçisi, ana YouTube kanalında 237.000 abonesi ve canlı YouTube kanalında 155.000 abonesi bulunmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

LosPollosTV Boyu Kaç?

LosPollosTV 1.73 boyundadır.

LosPollosTV Kaç Kilo?

LosPollosTV 63 kilodur.

LosPollosTV Evli mi?

LosPollosTV bekardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir