Mahir İpek kimdir, Mahir İpek nereli, Mahir İpek'in hayatı, biyografisi, Mahir İpek kaç yaşında, Mahir İpek boyu, kilosu kaç, Mahir İpek evli mi, boşandı mı?

Mahir İpek Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli, Boy, Kilo?

Oyuncu Mahir İpek hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Mahir İpek kimdir, Mahir İpek nereli, Mahir İpek’in hayatı, biyografisi, Mahir İpek kaç yaşında, Mahir İpek boyu, kilosu kaç, Mahir İpek evli mi, boşandı mı? İşte Mahir İpek hakkında detaylar.

Mahir İpek Kimdir?

Mahir İpek 22 Ocak 1972 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Babası Âşık İsmail İpek, annesi Naciye İpek’tir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Mahir İpek tiyatroya ilk olarak lisede, edebiyat öğretmeninin bir tiyatro gösterisinde oynaması teklifiyle başladı. Lisedeyken kurslara, profesyonel eğitimlere giderek devam etti. Altındağ Belediyesinin tiyatro kurslarına gitti. Anadolu Sanat Merkezi Çocuk Tiyatrosunda ve Gökkuşağı Oyuncularında çalıştı. 1990 yılında Maksim Gorki’nin Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) tarafından sahnelenen bir oyununu izledikten sonra topluluğa girmeye karar verdi. 1991 yılında AST’nin kadrosuna girdi ve topluluğun birçok oyununda yer aldı.

Mahir İpek Evli mi? Boşandı mı?

Oyuncu Veda Yurtsever ile 1998 yılında evlenip 2018 yılında boşanmıştır ve bu evlilikten Söz adında çocuğu vardır.

visum china
visum china

Mahir İpek Kaç Yaşında, Doğum Tarihi Nedir?

Mahir İpek’in doğum tarihi 22 Ocak 1972’dir.

Mahir İpek Nereli?

Doğma büyüme Ankaralı olan Mahir İpek’in memleketi Kahramanmaraş Afşin’dir.

Mahir İpek Boyu, Kilosu Kaç?

Mahir İpek 1.82 metre boyunda, 79 kilodur.

Mahir İpek’in Burcu Nedir?

Mahir İpek Kova burcudur.

Mahir İpek hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir