Makbule Sitare Akbaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Makbule Sitare Akbaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Akasya durağınla beraber oyunculuk hayatında çok önemli bir noktaya ulaşmış genç ve güzel oyunculardan biri olan Makbule Sitare Akbaş kimdir kaç yaşında nereli? bilgileri ile beraber işte yazımız.

Sitare Akbaş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Sitare Akbaş, 1988’li bir oyuncudur.İstanbul doğum yerine sahip olan oyuncu İstanbul Devlet Konservatuarını bitirmiştir.Gözlerinle beraber saçlarının rengide siyahtır.Yani kara kaşlı kara gözlü oldukça güzel bayan oyuncular arasındadır.Oyunculuğa başlamasınla beraber diziler ile sinemalarda yer almıştır.

İlk Dizisi Beşinci boyut olsa da esas oyunculuğunla kendini ispatlamış olduğu dizi Akasya Durağı olmuştur.Bu dizide Zeyno’yu oynamıştır.Bir kaç tane tiyatroda da rol alan oyuncu hızla yükselen bir oyunculuğa sahip.

Hayvanları çok seven oyuncu’nun kedi ve köpekleri vardır.İnstagram’ı olan oyuncu bu hesabından özellikle hayvanlara yardımla ilgili çok duyarlı paylaşımlar yapmaktadır.Bu yapmış olduğu paylaşımlarla beraber gerçektende teşekkürü haketmektedir.Çünkü sokaklarda ve barınaklarda bir çok sahibi tarafından terkedilmiş hayvan yaşamaktadır.Bunlara yardımcı olmamız hepimizin görevleri ve sorumluluklarından biridir.

Oyuncu son olarak İstanbul Sokakları adındaki yapımda rol almıştır.Dizi Show Tv ekranlarında yayınlanmıştır.Önemli isimlerinde yer aldığı dizi Show Tv’nin 9. bölümüyle beraber final yapmış olduğu bir dizi olmuştur.

makbule-sitare-akbas-biyografi

Makbule Sitare Akbaş Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Beşinci Boyut (Birinci)
2007 – Hakkını Helal Et
2008 – Akasya Durağı (Zeyno)
2008 – İncir Çekirdeği(Film)
2012 – Dila Hanım
2012 – FerahFeza(Film)
2013 – Bensiz (Film)
2014 – Emanet
2014 – Urfalıyam Ezelden
2015 – Analar ve Anneler
2016 – İstanbul Sokakları

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın