Massaka kimdir, nereli, Massaka kaç yaşında, Massaka gerçek adı nedir?

Rapçi Massaka Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Ne?

Murdoc, Massaka36 veya Diablo63 adları ile de bilinen Rapçi Massaka’nın hayatına dair detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Massaka kimdir, nereli, Massaka kaç yaşında, Massaka gerçek adı nedir? İşte Massaka hakkında detaylar.

Massaka Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Massaka’nın gerçek adı nedir? Massaka olarak bilinen ünlü rapçinin gerçek adı Murat İlhan’dır. Massaka 25 Ekim 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Massaka’nın doğum yeri Almanya’nın Berlin şehrinin Kreuzberg semtidir. Aslen Trabzonlu’dur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Gençlik yıllarında orada bulunan gurbetçi gençler gibi onunda hayatı sokaklarda geçmiştir. İlerleyen yıllarda Berlin’in Kreuzberg semtinde Türk gençlerinden oluşan 36 Boys çetesinin bir üyesi oldu. Massaka neo-Naziler ile kavga ederken rap müzik ile tanışmış, daha sonra da kendi parçalarını yazmaya başlamıştır. Killa Hakan, Monstar361, ve diğer kendisi gibi rap müzik ile ilgilenen çete arkadaşları ile birlikte düet yapmıştır.

Massaka hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.