Mehmet Becce Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Mehmet Becce Kimdir?

Türkiye’nin en önemli Yarışcılarından biri olan ve bu günlere gelene kadar çok sayıda yarışın birinciliğini elde etmiş en son olarak Zor Yollar adındaki programda görmüş olduğumuz Mehmet Becce Kimdir? ünlü yarışçı ile ilgili çok sayıda bilgi sizleri bekliyor.

Mehmet Becce Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Biyografisi

Mehmet Becce, 1964 doğumlu olan İstanbullu tanınmış çok önemli yarışçılardan biridir.Kendisinden hariç 2 tane daha kardeşi bulunmakta olan ismin bir küçük birde kendisinden büyük kardeşi vardır.İlkokul eğitimine İstanbul Sarıyer’de başlamış ardından ise Ortaokul eğitimini Koleje yazılarak sürdürmüştür.Ünlü sporcu Ailesinin farklı bir liseye gitmesini istesede o ailesini dinlemeyerek İstanbul’da bulunan Motor Meslek lisesine yazılmıştır.Burayı bitirdikten sonra çalışmaya hayatına başlamıştır.

Babasının Anadol marka aracını çok iyi bir şekilde hazırlayıp yarışmalara katılmaya karar verir.İzmir’de yapılan ilk yarışlara katılma heyecanınla beraber çok iyi bir şekilde bu yarışmayı tamamlar.Ardından ise 1992 senesinle beraber yarışlarda Renault araç kullanmaya başlayarak yarışlara katılır.

Yarışlarla beraber Askerlik yaşının gelmesinden ötürü Asker’e gitmiş ve Askerdeyken daha çok off road’la ilgilenmeye başlamıştır.Askerden döndükten sonra Off road yarışlarına katılmaya başlayan sporcu katılmış olduğu yarışmalarda üst üste güzel başarılar elde etmiştir.

visum china
visum china

1993 senesinle beraber kurulmuş olan İstanbul Off Road kulübünde bir çok mevkide görev almıştır.3 sene kadar başkan yardımcılığının ardından yine toplam 3 sene başkanlık görevini yapmıştır.Başkan olduğu dönem içerisinde bir çok organizasyonun gerçekleştirilmesini sağlamıştır.

Mehmet Becce bu zamana kadar toplam yedi defa Türkiye Şampiyonluğu elde etmiş ayrıca katıldığı yarışların çoğunu birincilikle tamamlamıştır.2000 senesinde Suzuki marka araçla yarışmış ve toplam Suzuki ile beraber beş kez şampiyonluk yaşamıştır.

Bir yandan yarışlardaki başarısı diğer yandan ise Off Road arabalar için parçalar üreten bir şirkete sahiptir.Evli olan sporcunun bir tane çocuğu vardır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir