Mehmet Ekici Kimdir

Mehmet Ekici Kimdir?

Aslında kendisini biz Yurtdışında futbol oynarkende tanıyoruz oradada büyük başarılar göstermiş bir oyuncu.Bu konumuz içersinde sizlere Mehmet Ekici Kimdir nereli kaç yaşında biyografisinden bahsedeceğiz.

Mehmet Ekici Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Mehmet Ekici 25 Mart 1992 tarihinde Almanya’da doğmuş bir futbolcudur.Kendisinin boyu 1.80 civarı kilosuda 78-79 arasıdır.Profesyonel olarak futbol oynamaya 2008 tarihinde adım atmıştır.2014 tarihinde Trabzonspor’da oynamaya başlamıştır.Yurtdışından geldikten sonra 4 büyüklerden biri olma ünvanını bulunduran Trabzonspor’da ilk zamanlar başarılı bir performans sergileyemesede özellikle Ligin 2. yarısında beraber atmış olduğu gollerle beraber resmen takımı sırtlamıştır.

Mükemmel vuruş becerisi sayesinde Frikiklerden, duran toplardan gollere imza atmış genelde son derece kritik dakikalarda atmış olduğu goller vardır.Bunlardan birisi Trabzonspor K.Karabükspor oynanan maçta 89. Dakikada atmış olduğu frikik ile takımının galip gelmesini sağladı.Yüksek bir enerjisi ve her topa koşması onun çalışkan bir futbolcu olduğununun göstergesi olmuştur.

Mehmet Ekici Hem Orta saha kontrolünü sağlarken bir yandanda forvet oyuncularına yardım etme amaçlı sık sık ileriye çıkmaktadır.Adından cok daha fazla söz ettirecek Avrupa’dan da ciddi teklifler alabilecek bir oyuncudur.

Mehmet Ekici’nin Oynadığı Takımlar:

2007 – 2007 Almanya U-17
2007 – 2010 FC Bayern München II
2010 – 2010 Bayern Münih
2010 – 2011 1. FC Nürnberg
2011 – 2014 Werder Bremen
2014 – Şimdi Trabzonspor
2017 – Fenerbahçe

Bakalım adından son derece özellikle son zamanlarda bahsedilen ünlü oyuncu Fenerbahçe forması altında taraftarın istediği başarıyı gösterebilecek mi?

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir