Mehmet Günsür Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Mehmet Günsür Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Cahide dizisinle 1989 tarihinde ekranlara hızlı bir giriş gerçekleştirmiş ve bu tarihten itibaren sinema ile dizilerde yer almayı sürdüren oyuncu Mehmet Günsür kimdir kaç yaşında nereli? çok tanınan ve son zamanlarda reklamlarda da gördüğümüz oyuncunun detaylı hayatı.

Mehmet Günsür Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Mehmet Günsür 1975’li olan yaz sıcaklarının yeni yeni etkisini göstermeye başladığı 8 Mayıs günü hayata merhaba demiş bir erkek oyuncudur.Ünlü oyuncu lise yaşantısından sonra Üniversite okumuştur.Bitirmiş olduğu üniversite Marmara Üniversitesi’nin Reklamcılık bölümüdür.Oyunculuk ile ilgili bir eğitim almadan daha henüz ilkokula yeni başladığı sıralarda kamera karşısına geçmiştir.Bazı reklamlarda oynamış olan oyuncunun ilk oynadığı reklam Sana firmasının reklamıdır.Bu reklamın ardından ise Mavi, Coca Cola ve Hotiç reklamlarında bulunmuştur.

Mehmet Günsür, 1989 tarihinde profesyonel anlamda ilk dizisi olan Cahide dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçmiştir.Aynı sene içerisinde iki dizide birden oynamıştır.Diğer oynamış olduğu dizi ise Geçmiş Zaman Mimozaları dizisidir.

Mehmet Günsür 1991 senesinde Suyun Öte Yanı adındaki filmde rol almış olsada kendisinin çıkışını gerçekleştirmiş olduğu film 1997’de yayına girmiş olan Hamam adındaki filmdir.Bu filmin sonrasında oyunculuğunu daha fazla ilerletmek istemiştir.1999 tarihinde Sır Dosyası adındaki dizide rol almaya başlamış ve bu dizide bir dedektifi oynamıştır.

2003 senesinde O Şimdi Asker adındaki filmde rol almaya başlamış olan oyuncu ardından aynı sene içerisinde Pilli Bebek ismindeki dizide oynamıştır.Bu diziden sonra Anlat İstanbul bir başka oynamış olduğu filmlerden biri olmuştur.

Oynadığı diziler içerisinde en çok çıkışını gerçekleştirmiş olduğu dizinin adı Beyaz Gelincik isimli dizidir.Bu dizinin başlamasından itibaren bu dizi için İtalya’da sürdürdüğü yaşantısını bırakıp Türkiye’ye gelmiştir.

2011’den itibaren tam tamına 4 sezon boyunca Muhteşem Yüzyılda rol almıştır.Bu diziden ise 2013 tarihinde rolü gereği veya kendi isteğinle ayrılmıştır.

En son İstanbul Kırmızısı adındaki filmde oynamıştır.

mehmet-gunsur-biyografi

Mehmet Günsür Oynadığı Diziler ve Filmler

1989 – Cahıde
1989 – Gecmıs Zaman Mımozaları
1991 – Suyun Ote Yanı(Film)
1997 – Hamam(Film)
1999 – Sır Dosyası
2001 – Guida(Film)
2002 – O Şimdi Asker(Film)
2003 – Pilli Bebek
2004 – Anlat Istanbul(Film)
2004 – Kasırga Insanları(Film)
2005 – Beyaz Gelincik
2007 – Bıcak Sırtı
2007 – Dehset Gecesi
2010 – Ses(Film)
2011 – Muhteşem Yuzyıl
2014 – Unutursam Fısılda(Film)
2016 – İstanbul Kırmızısı(Film)
2017 – Fi
2017 – Martiların Efendisi (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir