Mehmet Korhan Fırat Kimdir?

Mehmet Korhan Fırat Kimdir?

Onu bizler Stv’de yayınlanan diziyle tanıdık.Keskin nişancı olarak Şefkat Tepe isimli dizide Şahin karakterini canlandırmış olan ünlü oyuncu Mehmet Korhan Fırat Kimdir? hakkında merak edilenler yazımızda.

Mehmet Korhan Fırat Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

26 Ağustos 1988 tarihinde Erzincan’da doğmuştur.Lise okuduğu sıralardan itibaren sürekli oyuncu olma hedefinde ilerledi.Oyuncu olmayı kafasına koyup lise bittikten sonra Üniversite tercihini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü olarak yapmıştır.Bu Üniversiteden mezun olduktan sonra kısa bir süre kadar Şehir Tiyatrolarında bulundu.Yakışıklı Oyuncunun Boyu 1.82 kilosu ise 65-68’dir.

Tiyatrolarla ilgilendiği için uzunca zaman ekranlarda kendisini göremediğimiz oyuncu Stv ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe isimli diziyle beraber beğeni topladı.Şefkat Tepe Şahin karakterini oynadı ve Timde Nişancı görevini üstlendi.Dizide Aslı karakteri ile beraber büyük Aşk yaşamış hatta dizideki aşkları sebebinle birçok kişi hem Aslı’ya hemde Şahin’e hayran olmuşlardır.Yakışıklı oyuncunun bu diziyle beraber hayranları artmıştır.Gerçek hayatında ise son derece sakin yaptıda biridir.

mehmet-korhan-firat-biyografi

Dizi yeni sezonun açılmasınla beraber adınıda Sungurlar olarak yapmış ve bir takım değişikliklere gitmiştir.Sungurlar dizisinle beraber Şahin karakteride gitmiştir neden ayrıldığı konusunda ise bilgi verilmemiştir.Mehmet Korhan Fırat Kimdir? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ah be korhan bizim hikayede düştüğün hale bak son roldesin şefkat tepede ise 2.roldeydin keşke şefkat tepe yeniden başlasada orda oynasan kaç yıldır tek isteğim şefkat tepenin aynı kadroda devam etmesi

  2. Korhan çok yakışıklı dememi mi isterdin yoksa adam gibi adam dememi mi ama bence her ikiside .😊😊😊😊

  3. Mehmet sen barış tan daha yakışıklısın. Senin hayranınım. Seni çok seviyorum. Seni burdan öpüyorum. ☺

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın