Mehmet Korhan Fırat Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kilosu

Mehmet Korhan Fırat Kimdir?

Onu bizler Stv’de yayınlanan diziyle tanıdık.Keskin nişancı olarak Şefkat Tepe isimli dizide Şahin karakterini canlandırmış olan ünlü oyuncu Mehmet Korhan Fırat kimdir? hakkında merak edilenler yazımızda.

Mehmet Korhan Fırat Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kaç?

26 Ağustos 1988 tarihinde Erzincan’da doğan oyuncu, lise zamanlarından itibaren sürekli oyuncu olma hedefiyle ilerlemiştir.Oyuncu olmayı kafasına koyup lise bittikten sonra Üniversite tercihinide oyunculuk üzerine seçmiş ve Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünü bitirmiştir.Yakışıklı oyuncunun boyu 1.82 cm, kilosu ise 68’dir.

Ünlü isim, Üniversiteyi tamamlamasının ardından bir süre kadar Şehir Tiyatrolarında bulunmaya başlamış ve kendini günden güne geliştirmiştir.

Tiyatrolarla ilgilendiği için uzunca zaman ekranlarda kendisini göremediğimiz oyuncu Stv ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe isimli diziyle beraber beğeni topladı.Şefkat Tepe Şahin karakterini oynadı ve Timde Nişancı görevini üstlendi.Dizide Aslı karakteri ile beraber büyük Aşk yaşamış hatta dizideki aşkları sebebinle birçok kişi hem Aslı’ya hemde Şahin’e hayran olmuşlardır.Yakışıklı oyuncunun bu diziyle beraber hayranları artmıştır.Gerçek hayatında ise son derece sakin yaptıda biridir.

Dizi yeni sezonun açılmasınla beraber adınıda Sungurlar olarak yapmış ve bir takım değişikliklere gitmiştir.Diziye çok kısa süre dahil olan oyuncu diziden sonra ayrılmıştır.Neden ayrıldığı konusunda bir açıklama yapılmamıştır.

Oyuncu, son olarak Fox Tv’nin reyting birincisi dizilerinden olan Bizim Hikaye isimli dizide rol almaktadır.

Mehmet Korhan Fırat Oynadığı Diziler Nelerdir?

2010 – Sefkat Tepe
2014 – Sungurlar
2015 – Nizama Adanmış Ruhlar
2017 – Bizim Hikaye

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

6 Yorum Bırak

  1. Korhan hayranı

    Ah be korhan bizim hikayede düştüğün hale bak son roldesin şefkat tepede ise 2.roldeydin keşke şefkat tepe yeniden başlasada orda oynasan kaç yıldır tek isteğim şefkat tepenin aynı kadroda devam etmesi

  2. Korhan çok yakışıklı dememi mi isterdin yoksa adam gibi adam dememi mi ama bence her ikiside .😊😊😊😊

  3. Mehmet sen barış tan daha yakışıklısın. Senin hayranınım. Seni çok seviyorum. Seni burdan öpüyorum. ☺

  4. mehmet korhan firat cim cok yakisiklisin ancak merve ablayla hic yakismiyorsunuz.

  5. korhan abi seni çook seviyorum merve abla ile çook yakışıyorsunuz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.