Mehmet Metiner kimdir? nereli kaç yaşında?

Mehmet Metiner Kimdir?

Bir dönem hem Akp’de hem de Hadep’te siyaset yapmış olan ünlü isimlerden biri olan Mehmet Metiner ile ilgili ayrıntılı biyografimizi yazımızda bulabilirsiniz.

Mehmet Metiner Kimdir? Nereli Kaç Yaşındadır?

5 Mart 1960 yılında Adıyaman ili Kahta ilçesinde hayata gözlerini açan Mehmet Metiner, Kürt kökenli bir siyasetçidir.Annesinin ismi Nazı, babasının ismi ise Bedir’dir.Evli olan ünlü ismin 2 tane çocuğu bulunmaktadır.İstanbul Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunu olan isim, okul bittikten sonra çeşitli dergilerde yayın yönetmenliği yapmıştır.

2000-2001 tarihleri arasında Hadep’te siyaset yapmış olan ünlü isim, ardından ise bu partideki görevini bırakmış ve siyasi yaşamına uzunca süre ara vermiştir.2011 tarihinde Akp’den Milletvekili adayı olmuş ve 24. Dönem Adıyaman Milletvekili olmayı başarak meclise girmeye hak kazanmıştır.

Bir süre kadar Bahçeşehir Üniversitesi’nde görev almış olan isim burada Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır.Fazilet Partisi olduğu yıllarda Fazilet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan’ın danışmanlığını da yapmış olan isim, em son seçimde Akp’den aday gösterilmemiştir.

Halen Star Gazetesinde yazarlık yapmaya devam eden Mehmet Metiner, siyaseti de bırakmamış halen siyasi konulardaki programlarda canlı yayın konuğu olarak yer almaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.